Joom – Покупки з Китаю

Люди, які часто купують речі в інтернеті, напевно, замовляли китайські товари безпосередньо. Перше, що спадає на думку – це відомий майданчик AliExpress. Але мало хто знає, що в неї з’явився функціональніший і зрозуміліший у використанні конкурент. Завантажити Joom можна за посиланням в кінці сторінки.
Основна відмінність від конкурентів – справді низькі ціни. “Куди ж нижче, навіть на AliExpress вони низькі?!”. Але це правда: товари, які тут продаються, коштують копійки. Постійні акції та знижки до 90% не залишають конкурентам шансу. І це при тому, що представлені товари мають таку саму якість.

Щоб ознайомитися з асортиментом, пропонуємо встановити додаток на смартфон. До корисних особливостей додатку можна віднести:

  • Російська мова. Щоб ознайомитися з товаром, не потрібно користуватися перекладачем. Якість перекладу, чесно кажучи, кульгає, але суть можна зрозуміти без проблем
  • Чим довше ви користуватиметеся Joom, тим точніше формуватиметься асортимент товарів, які вам можуть знадобитися
  • Доставка можлива в будь-яку точку СНД, при цьому посилку легко відстежити. Сам сервіс Joom гарантує доставку товару та повернення грошей у разі його пошкодження
  • У додатку є ті ж товари, що на сайті. Вони поділені на категорії, щоб можна було швидко знайти те, що потрібно

Сам портал спочатку орієнтований на покупки через смартфон. Для мешканців СНД ця схема стає дедалі звичнішою. Віртуальна вітрина дає можливість ознайомитися з товарами від китайських фабрик, великих і невеликих виробників, і замовити річ, що сподобалася.

Так все-таки: Joom ПК чи смартфон?

Користуватися застосунком набагато зручніше, ніж комп’ютерною версією. Будь-якої миті можна взяти телефон у руки, і переглянути товар. Додатково, встановлюючи застосунок, ви отримуєте:

  • Купон з 10% знижкою на будь-яку покупку
  • Нижчі ціни на низку товарів, які доступні тільки в мобільній версії Joom
  • Тимчасові акції коли можна отримати товар безкоштовно. Все, що для цього потрібно – залишити про нього докладний відгук
  • Повідомлення про статус доставки вашої посилки

Важливо: якщо товар не приходить у визначений термін, ваші гроші «заморожуються» на 75 днів. Продавець зобов’язаний надіслати товар повторно, але якщо посилка все-таки не дійде до вас, Joom поверне витрачені гроші в повному обсязі. Для цього потрібно зайти в додаток і відзначити факт відсутності доставки.

Завантажити Joom для Андроїд або Айфон

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange