Алло: Тицяй Що Хочеш

«Алло: Тицяй Що Хочеш» — мобільний додаток від мережі магазинів АЛЛО, який є онлайн-магазином компанії. Тут можна вибрати та купити будь-який товар із усіх категорій, представлених у фізичних магазинах.
Це великий онлайн-магазин електроніки та гаджетів. Також є взуття, одяг, товари для дітей та будинку. Вам залишається тільки скачати «Алло: Тицяй Що Хочеш» на мобільний пристрій, щоб вибрати товари з великого списку.

Окрім актуального асортименту у додатку є акції, розпродажі та інші вигідні пропозиції, які допомагають вам як покупцю заощадити гроші.

Чому зручно використовувати додатком «Алло: Тицяй Що Хочеш»?

Можна купити будь-яку техніку чи електроніку

Шукайте новий смартфон? А може, час міняти холодильник? Все це є: вибирайте потрібну категорію, налаштовуйте фільтри і підбирайте товари під ваш бюджет.

У додатку є такі категорії продукції:

  • Смартфони та телефони
  • Телевізори, аудіо та відео техніка
  • Планшети, ноутбуки, ПК
  • Навушники, акустика
  • Побутова техніка: холодильники, кондиціонери, плити та ін.

Встановити «Алло: Тицяй Що Хочеш» можна безкоштовно на смартфони та планшети під керуванням операційних систем iOS та Android.

Можливість зробити покупку не виходячи з дому

Щоб користувачам було зручно отримувати свої покупки, компанія передбачила можливість оформлення різних видів доставки товарів. Ви можете:

  • забрати товар самостійно в потрібному магазині — це безкоштовно, але можливо доведеться почекати, поки товар привезуть до магазину;
  • замовити доставку по Україні будь-якою зручною для вас транспортною компанією, вартість залежить від розташування вашого населеного пункту;
  • швидка доставка протягом 3-х годин у великих містах: Києві, Одесі, Вінниці, Сумах, Кривому Розі, Дніпрі та інших.

Завантажити «Алло: Тицяй Що Хочеш» потрібно для того, щоб купувати не виходячи з дому.

Особливо це актуально в період пандемії, коли потрібно знизити кількість соціальних контактів – для вас це безпечніший метод покупок, ніж відвідування фізичного магазину. Та й у будь-якому випадку, якщо ви знаєте, що вам конкретно потрібно, це швидше та зручніше, ніж відвідувати фізичний магазин.Вигідні покупки

Додаток дозволяє швидко дізнаватися про вигідні пропозиції та акції. Отримуйте пуш-повідомлення, а також відстежуйте акції та знижки всередині програми. Завантажити мобільний додаток можна безкоштовно з офіційних магазинів Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange