Google Fit – здоров’я та трекер активності

Google Fit ™ мобільний додаток від Google ™, який дозволяє вести здоровий спосіб життя і стежити за здоров’ям. Незалежно від того, якою активністю ви займаєтеся, Google Фіт за допомогою смартфона та розумного годинника складе персональні рекомендації.
Додаток створювався спільно з групою дослідників-кардіологів та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Це безкоштовна утиліта: завантажуйте її за посиланням нижче.

Google Fit – це інформатор фізичної активності: від пульсу до кількості пройдених кроків. Він бере дані з програм розумних пристроїв, які підключені до смартфону: фітнес-трекерів, смарт-годин, пульсометрів і т.д.

У нього є конкуренти, у вигляді популярного Mi Fit, але відмінності утиліти від Google кардинальні. В першу чергу, тільки тут можна підбирати та аналізувати варіанти прогулянок, пробіжок та дієт. Вони ґрунтуються на аналізі ваших фізичних параметрів.

Особливості роботи Google Fit

Завантаживши утиліту та підключивши її через обліковий запис Google, потрібно ввести ваші параметри. Це потрібно для того, щоб програма видавала точні поради. Тут треба зазначити: зріст, підлогу, вагу. Також вкажіть одиниці виміру.

На окремій вкладці потрібно підключити доступні програми, а також синхронізувати пристрої, що носяться. Програма сама виведе список утиліт, з яких зможе зчитувати дані.

Для того щоб кожен 5 хвилин не дивитися в смартфон, увімкніть повідомлення про цілі.якщо мета – пройти 5 кілометрів, на мобільному пристрої з’явиться пуш-повідомлення, як тільки ви їх пройдете.

Встановити цілі можна відразу після запуску додатку. Насамперед вам буде запропоновано вказати, скільки кроків ви хочете проходити за добу. І в такий спосіб можна налаштувати з десяток цілей. Додаток автоматизує ваші розрахунки та допоможе тримати тіло в тонусі.
Оновити або завантажити Google Fit c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам  також може сподобатись:

Secured By miniOrange