Safari

Safari – найкращий браузер як для роботи, так і для розваг. Миттєве завантаження сайтів, висока конфіденційність та інтеграція з MacOS.
Перед вами типовий продукт від компанії Apple. Простий у використанні, швидкий та злегка інноваційний. Дизайн строгий і не химерний, але при цьому має свою особливість. Працюючи в ньому, почуваєшся затишно та безпечно.

У налаштуваннях розібратися зможе навіть новачок.

Переваги

  • Синхронізація з iCloud: продовжуйте розпочату роботу на будь-якому вашому пристрої
  • Цей браузер є найшвидшим з усіх, що доступні на ринку. Результати тестування кажуть, що він працює на MacOS у 4.3 рази швидше, ніж найближчі конкуренти
  • Він спеціально розроблений для Mac, тому використовує всі технічні можливості пристрою
  • Можливість зберігати улюблені сторінки та переглядати їх навіть без доступу до Інтернету
  • Для власників “яблучних” пристроїв є багато корисних “фішок”. Наприклад, у пристрої із сенсорним екраном зручно керувати браузером за допомогою певних дотиків.
  • Браузер Сафарі відстежує сайти, які ви відвідуєте найчастіше, та додає їх до ТОП-листу
  • Захист про фішингу та шкідливих сайтів
  • «Приватний перегляд»: у цьому режимі вся історія про ваші дії не зберігається

А що з Windows?

Не рекомендується використовувати браузер для цієї операційної системи. Справа в тому, що купертинівці офіційно припинили випуск оновлень для Windows. Остання доступна версія була випущена у 2015 році.

Повернімося до пристроїв від компанії Apple

Так як браузер Сафарі спеціально розроблений для Мак, він використовує усі його вбудовані технології. Завдяки оптимізації вдалося продовжити роботу ноутбука на 2 години при роботі в Інтернеті (порівняння відбувалося з Chrome і Firefox).

Якщо ж дивитися відео на потоковому сервісі Netflix, то ноутбук буде працювати на 4 години довше, ніж браузери-конкуренти.

Корисна функція – відсутність автоматичного відтворення. Коли ви заходите на сайт, Safari блокує автоматичне відтворення. Якщо ж ця функція навпаки заважає вам, її можна відключити в налаштуваннях.

Безпека

Працюючи в Інтернеті питання конфіденційності стоїть дуже гостро. Використовуючи Safari, не турбуйтеся про свою безпеку – одночасно працює «розумний» захист даних та захист від шкідливих сайтів.
Працюючи з Інтернетом або дивлячись фільми на своєму Mac, обов’язково використовуйте Сафарі – це найкраще рішення з доступних на сьогодні браузерів.

App Store

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange