Сервіси Google Play

Сервіси Google Play – це ключовий застосунок для стабільної та коректної роботи Android-смартфону або планшета. Воно відповідає за своєчасне оновлення інших застосунків.
Цей додаток за замовчуванням встановлена на всі мобільні пристрої з ОС Android™. Вона інтегрує різні додатки та ігри з вашим обліковим записом у Google ™, а також сервісами та технологіями.

Найпопулярніша — реєстрація або авторизація за допомогою входу до облікового запису Google. Люди часто плутають сервіси Google з Плей Маркетом, але це зовсім різні утиліти.

Їх не можна примусово видалити або встановити — вони працюють в автономному режимі і практично не витрачають заряд акумулятора.

Встановити сервіси Google Play можна і вручну, якщо їх немає на вашому пристрої. Найчастіше це відбувається, якщо користувач отримує рут-права та видаляє цю утиліту.

Їхній аргумент простий: витрачають заряд батареї, трафік і заважають нормальній роботі смартфона. Давайте розповімо, що відбувається насправді.

Чому виникають проблеми у роботі смартфона?

Встановлені програми можуть працювати без сервісів від Google – це факт. Але питання у тому, як вони це роблять? Найчастіше функціонал урізається, робота додатків раптово припиняється це незручно.

А відбувається так, тому що важливі умови для стабільної роботи реалізуються саме у сервісах Google. Розробники програм спочатку розраховують на те, що їм будуть доступні всі функції. І вони знають, що завантажувати сервіси Google Play людям не потрібно – вони встановлені за умовчанням.

Але деякі користувачі порушують цю логіку, встановивши повний контроль за пристроєм за допомогою рут-прав. Після цього смартфони та планшети працюють нестабільно, оскільки більшість програм постійно «вилітає».

А як же китайський ринок?

На китайському ринку існують свої додатки та користувачі навіть не знайомі з Play Market. Купуючи китайський пристрій, наприклад, його буде локалізовано під місцевий ринок. Можливо, його батарея довше триматиме заряд, а сам смартфон або планшет швидше працювати.

Але як тільки ви встановите застосунок з альтернативних джерел, яка спочатку заточена під роботу з сервісами Гугл Плей, вона почне видавати помилки.

Тому ми рекомендуємо завантажити сервіси Google Play, якщо вони не встановлені на вашому пристрої. Спочатку зробіть скидання до заводських налаштувань – все має повернутися за замовчуванням. Цей варіант підходить, якщо ви самостійно зробили рут-права та видалили весь софт від Google.

Якщо ж у вас китайська версія пристрою, то вам доведеться вручну ставити всі необхідні додатки для їхньої стабільної роботи.

Резюмуючи: чи потрібні послуги Google Плей?

Якщо ви хочете, щоб застосунки працювали стабільно, то так, потрібні. Вони спрощують використання утиліт із Плей Маркета, а також забезпечують їх своєчасне оновлення.
Актуальні версії додатків на вашому телефоні допомагають йому працювати коректно та без збоїв. Останню версію сервісів Google Play можна завантажити за посиланням нижче.

Google Play Market

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange