Ninja World

Гра Ninja World – це браузерна MMORPG у стилі аніме. Проекти в стилі японських мультфільмів популярні у геймерів і нові проекти з’являються майже кожен день. Часто їх роблять за мотивом відомих всесвітів, наприклад Наруто.
В основу цієї гри ліг сюжет цього популярного у всьому світі мультфільму. Це не перший проект із цього всесвіту, але цікавий. Погляньмо, що цікавого приготували розробники.

Бойова система Ninja World

Як і в таких іграх, тут є дві команди. Воюють вони між собою в автоматичному режимі. Процес динамічний, із масою спецефектів. Але так як Ninja World – браузерна гра, графіка може вас трохи засмутити.

Вплинути на перебіг битви практично неможливо – ручний режим не доступний. Ви тільки наймаєте воїнів і самі розставляєте їх на карті.

Досить важко знайти відповідне спорядження, але без нього у вас не буде сильної команди. А сильні воїни знадобляться на пізній стадії.

Класи

Розробники додали три класи:

  • Ніндзюцу – універсальні воїни, що використовують одночасно силу і магію.
  • Гендзюцу – маги, які управляють часом і розумом.
  • Тайдзюцу — борються відкрито, люблять ближній бій. Використовують силові навички.

Все це – назви шкіл. Кожна з них має свої особливості, ключові навички та техніки бою. Але на практиці ви не відчуваєте різницю між ними, тому що геймплей практично не відрізняється. Візуально у класів відрізняються лише анімації умінь.

Чим сильніший найманець, тим важче вам залучити його до команди. Перед укладенням угоди можна подивитися, які вимоги будуть до вас.

Також у вас є вихованці: вони допомагають у боях, як і напарники.

Так як можна грати в Ninja World без завантаження, ви зможете створити свій клан за 10 хвилин. Перейдіть за посиланням під цим текстом і реєструйте обліковий запис.

Сюжет у Ninja World

Розробники підійшли до створення сценарію класично. За основу взяли оригінальний сюжет мультфільму: без приквелів, майбутніх подій та іншого. Якщо ви дивилися серіал, вам, напевно, сподобається

Є поправка на ігрові особливості, тож невеликі відмінності будуть. На жаль, навіть одного класного сценарію недостатньо, щоб захопити геймера. Тож сюди додали щоденні ігрові події. Беручи участь у них, ви отримуєте додатковий досвід та спорядження для команди.

Напевно, ви пам’ятаєте, що в мультфільмі йде війна між кланами. Все це перенесли у гру, тому бої у форматі «гравець проти гравця» чудово вписалися у концепцію.

Класичний PvP-режим зав’язаний на боях між кланами. Є і PvE-режим битв – він складний, але й нагорода за його проходження вища. Нюанс — ці бої не пов’язані із сюжетом.

Чи варто грати?

Щоб почати грати в Ninja World, вам потрібно 2-3 години вільного часу на добу. Справа в тому, що процес затягує і хочеться швидше дізнатися: а що далі? Особливо це стосується тих людей, хто дивився мультик і тепер хоче сам приймати рішення.
Також ми рекомендуємо її всім, хто любить аніме. Тут улюблена вами графіка, а також швидке та зручне прокачування.

Ninja World

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange