Google Play Фільми

Google Play Фільми – це крос-платформний сервіс, який працює на ПК, планшетах та мобільних пристроях. Тут можна дивитися фільми, серіали та програми з усього світу. Фільми потрібно купувати чи брати напрокат. Натомість ви отримуєте високу якість зображення, звуку та професійний переклад.
Якщо ви не встигли подивитися прем’єру у кінотеатрі, то можете влаштувати це вдома. Для цього вам знадобиться смарт-телевізор та мобільний пристрій. Смартфон або планшет можна підключити до телевізора за допомогою кабелю HDMI.

Також можна скачувати фільми та серіали у внутрішню пам’ять пристрою, щоб дивитися їх офлайн, без підключення до інтернету.

Завантажити Google Play Фільми можна на смартфон та планшет з ОС Android та iOS.

Переваги Google Play Фільми

Новинки

Якщо ви хочете переглянути світову прем’єру, то для цього потрібно додати її до списку бажань. Як тільки фільм можна буде купити або взяти напрокат, ви отримаєте пуш-повідомлення.

Всі фільми винятково у високій якості з професійним дубляжем. Така кінострічка принесе вам набагато більше задоволення, ніж знята на колінці піратська версія.

Висока якість зображення

Щодня Google додає все більше матеріалів в якості 4К. Вже куплені відеоролики автоматично стають доступними у 4К. Вас повідомлять про те, які фільми з колекції вже оновлені до найвищого дозволу.

Цікавий факт: на всі матеріали у 4К знизили ціни. Також додали підтримку Smart телевізорів, які мають доступ до Інтернету. Ви можете купити відеоролик та дивитися його на великому плазмовому екрані. Для цього потрібно лише встановити Google Play Фільми на телефон і купити потрібний фільм.

Google™ підкреслює, що він і надалі працюватиме у бік збільшення кількості матеріалу в 4К роздільній здатності.

Перегляд на різних пристроях

Ви можете дивитися відео:

  • На смартфонах та планшетах
  • На персональних комп’ютерах
  • На Smart телевізорі

Як це працює?

  • Відкрийте завантажену програму. Натисніть на значок меню та зайдіть у розділ «Бібліотека». Тут можна вибрати фільм для перегляду: купити чи взяти напрокат.
  • Щоб переглянути придбаний матеріал на іншому пристрої, вам потрібно зайти в обліковий запис.
  • Якщо ви оплатили серіал, зйомки якого ще не закінчені, серії в міру виходу автоматично додаватиметься до вашої бібліотеки.
  • Також ви можете зробити попереднє замовлення, щоб відразу після виходу матеріалу подивитися його.

Завантажити Google Play Фільми можна безкоштовно. Перейдіть за посиланням під цим текстом і натисніть кнопку «Встановити».

Якщо ви хочете взяти фільм або серіал напрокат, пам’ятайте, що він має обмежений термін прокату. Тому краще купувати відеоролики, тому що їх можна подивитися у будь-який час. І коли вам захочеться знову переглянути цей фільм, вам не доведеться знову витрачати гроші.

Придбані відео можна транслювати на телевізори. Це основна причина, через яку варто купувати фільми в 4К. Якщо ви хочете завантажити Google Play Фільми для перегляду на смартфоні або планшеті, необов’язково купувати найвищу якість.
Щоб завантажити Google Play Фільми з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче, вибравши свою операційну систему.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange