Google Chat

Google chat – це месенджер, який був розроблений спеціально для командної роботи. Головні переваги додатку це, звичайно ж, зручність і безпека, а також всілякий функціонал.
Спілкуйтеся з колегами у чат-кімнатах або обговорюйте питання в особистих повідомленнях. Завантажити Google chat можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи iOS або Android.

Особливості застосунку Google Chat

Функціональність

Додаток добре відомий за рахунок своєї функціональності. Ви можете обмінюватися та обговорювати в робочих чатах контент, створений за допомогою Google Workspace. До цієї категорії входять Google документи, таблиці та презентації. Завдяки цій функції ви зможете не витрачати свій час на відкриття доступу до документа для потрібних користувачів.

Зручність

Щоб усім користувачам було зручно приєднатися до зустрічі, тепер не обов’язково встановлювати сторонні месенджери, адже в Google chat ви зможете зробити все необхідне. Чи потрібно призначити зустріч, щоб приєдналося якнайбільше користувачів?

Скористайтеся роботом від Google meet. Він сам перевірить Google календарі всіх приєднаних користувачів і запропонує вам найбільш підходящий для всіх варіант, тому планувати зустрічі наперед стане набагато простіше.

Користуватися програмою та всіма її функціями можна абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише встановити “Google chat” на ваш пристрій.

Система пошуку

Щоб користувачам було простіше знайти той чи інший документ, розробники впровадили в месенджер зручну функцію пошуку. Також ви можете фільтрувати результати пошуку по робочим чатам або контенту, яким ви поділилися.

Безпека

Звичайно ж, розробники потурбувалися про захист ваших даних. Були прийняті всі функції безпеки: починаючи від стандартного захисту від втрати даних, закінчуючи захистом даних сейфа за допомогою правил зберігання, а також пошуку та експорту даних.

Вся інформація про вас та ваші документи не будуть поширюватися третім особам, тому не переживайте, з “Google chat” ваші дані під надійним захистом.

Якщо у вас виникне питання, пов’язане з використанням месенджера, ви можете звернутися до служби підтримки програми.
Для того, щоб скачати “Google chat”, вам потрібно просто перейти за посиланням нижче на офіційний сайт Play Market або App Store. Це офіційне джерело, тому всі оновлення будуть встановлюватися на ваш пристрій автоматично.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange