Mi Wi-Fi

«Mi Wi-Fi» – це мобільний додаток, розроблений для управління роутером від компанії Xiaomi. За допомогою цієї програми ви зможете налаштовувати свої Mi-пристрої, а також зможете заощадити свої кошти, щоб не звертатися до фахівців, а налаштувати роутер своїми руками.
Переглядайте пристрої, які підключаються до вашого провідника, дозволяйте/забороняйте іншим гаджетам підключатися до мережі за допомогою мобільної програми. Керуйте вашими даними прямо із вашого смартфона.

Встановити “Mi Wi-Fi” ви можете на будь-які пристрої під керівництвом Android або iOS.

Особливості додатку Mi Wi-Fi

Можливості

Після встановлення програми ви отримаєте багато можливостей. Наприклад, ви зможете повністю керувати маршрутизатором і всіма його налаштуваннями. Виставте потрібний рівень сигналу, відкоригуйте максимальну кількість підключених пристроїв.

За допомогою програми можна підключити резервне копіювання ваших фото та відео. Зробити це можна створивши своє хмарне сховище. Також однією з основних опцій програми є захист вашої домашньої мережі від різних зломів або атак хакерів.

Функціональність

Тішить додаток і своєю кількістю різноманітних функцій. Наприклад, ви можете налаштувати гостьову мережу вашого Wi-Fi. Це потрібно для того, щоб не розголошувати пароль від вашої домашньої мережі та таким чином убезпечити її.

Якщо ви вирішите скачати “Mi Wi-Fi”, то зможете дізнатися інформацію про стан вашого маршрутизатора. У будь-який момент ви зможете дізнатися про актуальну продуктивність процесора, а також дізнатися швидкість роботи всіх частин. Також у налаштуваннях ви зможете змінити ім’я мережі або змінити пароль.

Зручність

Користуватися програмою дуже просто, що помітно вже на етапі реєстрації. Для того щоб почати користуватися Mi Wi-Fi, вам потрібно пройти авторизацію через Mi-акаунт або пройти швидку реєстрацію. Готово! Перед вами відкриті всі функції та можливості програми.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також можливість вибору мов значно полегшують процес користування додатком.
Використовувати цей додаток ви можете абсолютно безкоштовно. А для того, щоб завантажити Mi Wi-Fi на ваш смартфон, просто перейдіть за посиланням нижче на сайт Play Market або App Store. Це офіційне джерело, тому всі оновлення програми будуть надходити та завантажуватися автоматично.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange