WhatsApp Business

WhatsApp Business – це вдосконалена версія стандартного месенджера WhatsApp. У цій версії є профіль компанії, де ви можете вказати ваш веб-сайт, контактну інформацію, час роботи і т.д. Загалом, додаток був створений для більш комфортного спілкування між компаніями та клієнтами.
Завантажити WhatsApp Business можна безкоштовно, на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Переваги додатку WhatsApp Business

Налаштування повідомлень

Налаштувати повідомлення у бізнес-акаунті, ви можете у трьох випадках:

  1. Компанія не в мережі. Програма автоматично повідомить клієнта, що ви не можете відповісти на даний момент.
  2. Вітальні повідомлення. Розсилаються, коли людина вперше пише в чат або відсутня більше двох тижнів.
  3. Швидкі повідомлення. Ви зберігаєте повідомлення і можете використовувати його для моментальних відповідей. Кількість шаблонів, які можна створити – 50 штук. Для того, щоб їх використовувати, вам буде достатньо вписати скорочену назву відповіді.

Цей функціонал був доданий з метою економії часу та для вашої зручності. Спробуйте зараз, встановивши WhatsApp Business на свій смартфон!

Два типи облікових записів

На даний момент в додатку існують кілька видів облікових записів:

  • Бізнес-аккаунт. Це будь-який профіль WhatsApp Business неперевірений на справжність.
  • Офіційний бізнес-аккаунт. Цей обліковий запис матиме зелену галочку поряд з ім’ям компанії.

Незалежно від того, який профіль буде у вас, у листуванні все одно з’явиться рядок «діалог ведеться з бізнес-акаунтом», який підвищить довіру до компанії.

Ще більше можливостей

Месенджер має низку крутих модифікацій, які призначені лише для бізнес-сторінок. Ви не ризикуєте втратити інформацію про клієнта, якщо ваш менеджер вирішить звільнитися.

Перевага також проявляється у тому, що є можливість командної роботи. Тобто з клієнтом можуть працювати одразу кілька людей.

Крім того, ваші співрозмовники бачитимуть мобільний номер кампанії, а не ваш особистий. Також WhatsApp Business підтримує всі функції стандартної версії месенджера.
Якщо ви завжди хочете залишатися на зв’язку, тоді завантажуйте WhatsApp Business за посиланням нижче з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange