Google meet

Google meet – це спеціальний додаток для створення відео зустрічей. Де б ви не знаходилися, ви завжди зможете побачитись зі своїми близькими або вирішити робочі справи. Платформа дозволяє проводити конференції за участю до ста користувачів та тривалістю до шістдесяти хвилин.
Використовувати додаток можна завантаживши Google meet на мобільний телефон з операційною системою Android або iOS, а також через браузер, якщо вам потрібно підключитися з ПК.

Переваги застосунку Google meet

Зручність

Використовувати Google meet може кожен, хто має обліковий запис гугл. Не важливо, де ви знаходитесь – вдома чи в офісі, у вас завжди буде можливість підключитися до конференції та бути на зв’язку.

Користуватись meet можна і на дистанційному навчанні. У додатку є вбудований чат, тому навіть якщо у учня буде вимкнений мікрофон, він все одно зможе відповісти на задане запитання.

Мінімум дій

Для того, щоб почати відео зустріч, вам потрібно зробити лише три кроки:

  1. Створіть зустріч. Для цього ви повинні зайти в гугл обліковий запис. Якщо вона відсутня – зареєструйте її абсолютно безкоштовно.
  2. Покличте учасників на конференцію. Надішліть код зустрічі або посилання тим, на кого ви чекаєте на відео зустрічі.
  3. Приєднайтесь до зустрічі. Просто натисніть на посилання або введіть код у відповідне поле.

Виконавши всі перелічені вище дії, на моніторі з’явиться вікно попереднього перегляду. Воно потрібне для того, щоб побачити, як ви виглядаєте на екрані або відключити вашу камеру та мікрофон. А організатори зустрічі зможуть побачити охочих підключитись до вашої конференції.

Функціональність

У Google Meet є безліч крутих фішок, які значно полегшують роботу користувачів. Основними є:

  • Налаштування розташування вікон. Це автоматична функція для розміщення вікон так, щоб ви звертали увагу на актуальну інформацію або активних співрозмовників.
  • Демонстрація учасникам екрану. Ідеально підходить для спільної роботи з документами та дозволяє проводити презентації.
  • Чи не працює звук? Не біда! Розробники додали автоматичні субтитри. Просто підключіть цю функцію у налаштуваннях конференції.

Дані функції – безпосередньо вбудована частина додатка Google міт. Тому вам не потрібно їх купувати, користуватись ними можна абсолютно безкоштовно.
Завантажити Google meet з офіційного джерела Play Market або App Store ви можете, перейшовши за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange