Бесплатка

“Бесплатка” – це найпопулярніший сервіс приватних оголошень в Україні. З його допомогою ви можете дуже швидко продати непотрібну вам річ або навпаки, придбати те, що шукали. Асортимент товарів у додатку вражає, на “Бесплатка” можна знайти все: від дитячих іграшок до побутової техніки або предметів інтер’єру.
Головне завдання додатку, за словами розробників, це надання продавцям та покупцям комфортного інструменту для проведення угод.

Завантажити застосунок “Безкоштовно” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи iOS або Android.

Переваги додатку Бесплатка

Безпека

Насамперед, як покупців, і продавців цікавить безпеку проведеної угоди. На щастя, безпека – одна з головних переваг додатку. Розробники створили сервіс за принципом сейфа: покупець оплачує товар, а продавець отримує гроші лише у тому випадку, якщо товар був забраний із відділення пошти.

Таким чином захищені інтереси обох сторін, адже якщо товар не відповідає опису, то одержувач відправляє річ назад та отримує свої кошти назад, на свій рахунок.

Зручність

Розміщення оголошення на сайті займе у продавця лише кілька хвилин. Ви можете редагувати оголошення та керувати ним у будь-який момент. Для покупців, у свою чергу, всі товари розміщені за спеціальними рубриками. Крім них, ви покупці можуть користуватися пошуковою системою, в якій є безліч фільтрів. Введіть запит, виберіть відповідні критерії та в декілька кліків знайдіть потрібний вам товар.

Користуватися сервісом можна безкоштовно. Ви можете встановити “Бесплатка” на свій смартфон прямо зараз.

Особливості

Звичайно ж, головна особливість додатку це величезний асортимент і вибір товарів з усієї України. Ви можете знайти все що завгодно, аж до необхідних послуг або нового місця роботи. До речі, тепер всі користувачі можуть додавати резюме до свого профілю.

Користуйтеся геолокацією та фільтрами у всіх категоріях сервісу. Наприклад, у рубриці “транспорт” ви можете знайти бажаний автомобіль, у вашому місті або розмістити оголошення про його продаж. А в рубриці “нерухомість”, забронювати апартаменти або знайти житло, що знімається на довгий термін. Користуватися програмою дуже просто, інтерфейс сервісу легкий та інтуїтивно зрозумілий.
Щоб скачати “Бесплатка” на свій пристрій з офіційного сайту Play Market або App Store, вам лише потрібно перейти за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange