Google Таблиці

Google Таблиці – це сервіс для створення та редагування електронних таблиць. По суті, це основний конкурент Exel. У таблицях від Google є ті самі функції, виконані у звичному дизайні.Функції Google Таблиці

Інформацію можна доповнювати графіками та діаграмами. Ви можете заощадити час на розрахунках за допомогою таких інструментів:

 • Формули
 • Функції
 • Форматування
 • Зведені таблиці
 • Аналіз діапазонів та інше

А найголовніше, що всі ці функції безкоштовні. Зручно і те, що функціонал версії для ПК та в мобільному додатку ідентичні. Тобто ви можете працювати в будь-якому місці, де є доступ до мережі.

Завантажити Таблиці можна на мобільні пристрої під керуванням операційних систем iOS і Android.

Доступ у будь-якій точці світу

Документи доступні з будь-якого пристрою: смартфона, планшета та ПК. Редагувати інформацію можна онлайн – це зручно, якщо потрібно працювати в дорозі.

Сумісна праця

Ви можете працювати з іншими в одному документі. Таблицею можна поділитися з іншим користувачем, обговорити чи редагувати її.

Не бійтеся, якщо вимкнеться електрика або батарея сяде в ноутбуці

Інформація в таблицях зберігається автоматично в процесі роботи. Якщо вам потрібно «відкотити» щось назад, це можна зробити за допомогою функції «Історії змін».

Тут наведені попередні версії таблиці, час їх створення, а також автор.

Інтеграція з Exel

Ви можете завантажити Таблиці Google, і за допомогою цієї програми відкривати файли з Exel. Також одну таблицю можна перетворювати на іншу — це зручно, якщо потрібно використовувати якусь функцію з Екселю, якої немає в Таблицях і навпаки.

Аналіз даних

У вкладці «Аналіз даних» можна швидко переглянути діаграми та зведені звіти. Особливість функції полягає в тому, що вона працює автоматично.

Припустимо, у вас є два діапазони осередків: А та Б. Ви можете подивитися діаграму та побачите відсоткове співвідношення їх кількості в аналізі та зведену таблицю.

Особливості роботи

З мобільного пристрою можна переглянути файли інших дозволів, створених в інших програмах. Якщо з цим файлом працюють інші користувачі, ви побачите, коли вони вносять зміни.

Вигляд файлів

Умовно вони розбиті на категорії:

 • Останні — таблиці, які ви відкривали протягом дня, тижня або місяця.
 • Доступні вам — файли, до яких відкрили доступ інші користувачі.
 • Позначені таблиці, які ви відзначили як важливі.
 • Файли з офлайн-доступом – вони зберігаються у внутрішній пам’яті смартфона або планшета.

Робота з файлами

Таблиці можна:

 • Перейменувати.
 • Створити копію.
 • Завантажити.

Усі основні функції версії для ПК збережено. Звісно: працювати з телефону не так зручно, як із комп’ютера. Але якщо є необхідність, вам потрібно встановити Google Таблиці та користуватися ними.
Ви можете відкрити, переглянути, редагувати або створити з нуля файли Exel або Google Таблиці. Працюйте у будь-якому місці, де вам зручно. Завантажити програму безкоштовно можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange