Укрзолото

«Укрзолото» – це мобільний додаток від однойменної мережі магазинів ювелірних виробів. У додатку зібрано весь асортимент прикрас, від найкращих українських брендів.
Ставши користувачем «Укрзолото», ви зможете отримувати різні подарунки та знижки, а також раніше всіх дізнаватися про актуальні акції та індивідуальні пропозиції.

Встановити додаток і надалі користуватися нею ви можете абсолютно безкоштовно.

Переваги застосунку «Укрзолото»

Асортимент

“Укрзолото” славиться достатком ювелірних прикрас. У каталозі програми ви знайдете:

  • Вироби із золота/срібла
  • Прикраси з дорогоцінним камінням
  • Заручні кільця
  • Різні сувеніри

Асортимент прикрас справді великий. Кожен користувач за допомогою програми зможе швидко відшукати бажаний виріб або знайти подарунок для близької людини. Як і у фізичному магазині, асортимент товарів у додатку часто оновлюється.

Особистий кабінет та програма лояльності

Після реєстрації в мобільному додатку «Укрзолото», ви гарантовано отримаєте бонус розміром 200 гривень та додаткову знижку у розмірі 3%, при покупці від 500 гривень.

Використовувати ви можете відразу після реєстрації. Також після реєстрації у додатку ви станете учасником дисконтної програми «Укрзолото». З її допомогою ви зможете отримувати 2% кешбеку з кожної покупки на ваш віртуальний рахунок, а ваша персональна знижка з часом збільшиться до 10%.

Сума цієї знижки безпосередньо залежить від загальної суми вчинених вами покупок. Ви можете детальніше ознайомитись зі знижковою системою завантаживши мобільний додаток «Укрзолото».

Інформація про фізичні магазини

Тепер знаходити найближчі магазини ви зможете прямо у додатку. Це дуже зручно, адже не доведеться користуватися сторонніми картками та витрачати час на пошуки. Всього в пару кліків, ви зможете не тільки дізнатися адресу найближчого до вас магазину, а й графік його роботи.

Інші функції

Ви можете поділитись у соц. мережах або месенджерах сподобаним виробом з вашими друзями та близькими. Також ви зможете користуватися вашою дисконтною карткою прямо зі смартфона, а це означає, що носити пластикову картку необов’язково. Тепер ви можете просто відсканувати штрих-код на касі, для того, щоб вам був нарахований кешбек.

Вибирати та замовляти ювелірні прикраси ви також зможете через мобільний додаток. Ви можете не турбуватися щодо доставки: ваше замовлення доставлять будь-яким зручним для вас способом. Це може бути як кур’єрська доставка, так і замовлення фізичного магазину.
Встановити додаток «Укрзолото» ви можете на будь-який пристрій, під керівництвом iOS або Android, за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange