Energy

«Energy» – це мобільний додаток, за допомогою якого ви зможете придбати паливо прямо у своєму смартфоні. При покупці палива через додаток ви отримаєте віртуальну паливну картку, за допомогою якої зможете заправитись на АЗС. Також в застосунку можна змінити особисті дані як для віртуальної, так і для пластикової карток.
Застосунок славиться інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та великим функціоналом. Ви можете завантажити “Energy” на будь-який пристрій Android або iOS і переконатися в цьому самостійно.

Особливості застосунку

Зручність

Розробники створили максимально зрозумілий додаток. Вже на головному екрані ви зможете переглянути меню та вибрати потрібну вам функцію. Придбати бензин або газ, переглянути залишок вже купленого палива або знайти заправку за допомогою карти користувач зможе відразу після заходу до додатку.

До речі, для того, щоб увійти в застосунок, достатньо скористатися функцією Fingerprint, або коротким пін-кодом. Заправитись на АЗС ви зможете не виходячи з авто, скориставшись паливною чи банківською карткою.

Функціональність

Для того, щоб без обмежень користуватися всіма функціями, вам необхідно зареєструватися в додатку. Це займе зовсім небагато часу, адже для реєстрації потрібно ввести своє ім’я, прізвище, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Після цього, користувачу потрібно ввести короткий пароль з смс, і з листа в поштовій скриньці для підтвердження даних. Вуаля – ви зареєстровані!

Це дасть змогу стежити за паливною карткою, заправлятися на АЗС не виходячи з вашого транспортного засобу, а також отримати знижку на паливо. Отримати її можна, тільки якщо ви вирішите встановити додаток “Energy” на ваш смартфон.

Інші можливості

Програма відрізняється від конкурентів ще однією корисною функцією. Ви можете поділитись паливом зі своїм другом. Як це зробити? Додаток має можливість сформувати унікальний код. Відправте його своєму товаришеві, і він зможе заправитися на АЗС, просто показавши код у своєму смартфоні. При цьому вашому другу необов’язково мати встановлений додаток.

Ви знаходитесь в чужому місті та не можете знайти заправку? За допомогою геолокації «Energy» не тільки покаже вам карту АЗС, а й підкаже, де знаходиться найближча до вас.
Встановити додаток «Energy» ви можете безкоштовно з офіційного джерела Play Market та App Store. Для цього перейдіть за посиланням під цим тестом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange