Shell Ukraine

“Shell Ukraine” – це мобільний додаток від мережі заправок Shell. Користуючись цією програмою у вас буде можливість накопичувати бонусні бали під час своїх подорожей, отримати якісні послуги, а також розраховуватись за паливо у своєму смартфоні. Головні переваги програми, це невеликий розмір та зрозумілий будь-якому користувачеві інтерфейс.
Доступ до всіх функцій програми абсолютно безкоштовний. Встановити “Shell Ukraine” можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги додатку

Функціональність

Головною функцією програми є можливість стежити за своїм бонусним рахунком. Вже на головному екрані ви зможете побачити як баланс ваших бонусів, так і залишок палива, придбаного у застосунку. Крім цього, там же користувач зможе переглянути та порівняти актуальні ціни на пальне.

Також купуючи бензин, ви можете скористатися бонусною системою знижок. Зверніть увагу, знижку ви можете отримати лише при покупці палива онлайн.

Зручність

Розробники подбали про те, щоб використання програми було максимально комфортним. Для цього було створено інтуїтивно зрозуміле меню та багато крутих фішок, які допомагають виділитися серед конкурентів. Наприклад, для того, щоб скористатися SMART карткою від Shell, водієві достатньо показати екран із QR-кодом оператору АЗС.

Чи може ви знаходитесь у чужому місті й не знаєте де знаходиться найближча заправка? Спробуйте завантажити «Shell Ukraine» на свій пристрій та скористатися актуальною картою АЗС. Слідкуйте за терміном своїх бонусів, щоб точно не забути їх витратити.

Інші можливості

Авторизація в додатку нескладна і займе мінімум вашого часу. Кожен користувач може ознайомитися з історією своїх транзакцій. Це дуже зручно для того, щоб підрахувати витрати на паливо.

Також у додатку можна знайти багато корисних порад для автомобілістів. За допомогою рядка пошуку, ви зможете знайти конкретну заправку з потрібними вам продуктами або послугами.

Після встановлення програми ви не тільки будете в курсі всіх новин від АЗС Shell, але й отримуватимете спеціальні, вигідні для вас пропозиції.
Зверніть увагу на те, що програма досить часто оновлюється і деякі її розділи знаходяться на стадії розробки. Щоб не пропустити оновлення, ви можете встановити додаток «Shell Ukraine» з Play Market та App Store, скориставшись посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange