UPG

«UPG» – це новий мобільний додаток від мережі АЗС UPG. Завдяки цій програмі користувач зможе користуватися всіма функціями в режимі онлайн, а також отримає безліч вигідних пропозицій. Отримати знижки на паливо, розплатитися на АЗС, а також придбати готову їжу та напої ви зможете просто у своєму смартфоні.
Користуватись утилітою можна абсолютно безкоштовно. Завантажити UPG можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або IOS.

Особливості додатку

Функціональність

Це те, що виділяє «UPG» серед конкурентів. Завантажуючи лише одну програму, користувач отримає величезний арсенал функцій у своєму смартфоні. Ви зможете накопичувати та вибирати куди використати бонусні бали, а також стежити за історією своїх транзакцій.

Придбайте паливо не виходячи з дому завдяки функції «Скринька» UPGgood. А ще, користувач зможе замовити улюблений бургер або склянку кави та ще й зі знижкою. Натиснувши кнопку «Мережа АЗК», знайдіть найближчу до себе автомобільну заправку.

Зручність

Головна перевага програми – це компактність. Завдяки невеликому обсягу, завантажити «UPG» можна навіть якщо на вашому смартфоні залишилось зовсім трохи місця. Програма добре оптимізована і не впливатиме на продуктивність вашого смартфона.

Для розблокування програми використовується функція Face або Touch ID. Це служить додатковим заходом безпеки, адже зайти в застосунок можна буде лише з вашого дозволу.

Інші можливості

Для заміни пластикової карти, ви можете користуватися Qr-кодом, прямо у додатку. Просто покажіть його оператору АЗС, щоб отримати знижку. У додатку також присутній онлайн-магазин з актуальними цінами на товари АЗС.

Після встановлення «UPG» ви завжди будете в курсі всіх актуальних новин мережі. А ще отримуватимете спеціальні пропозиції та повідомлення про різні акції. Якщо у вас виникнуть запитання або пропозиції, пов’язані з роботою програми, завжди можна звернутися до служби підтримки. Всі необхідні контакти знаходяться у головному меню утиліти.
Розробники запевняють, що це далеко не всі функції, які будуть доступні в додатку, багато з них перебувають на стадії тестування. А це означає, що додаток ще неодноразово оновлюватиметься.

Для того, щоб не пропустити оновлення, рекомендуємо встановити «UPG» з офіційного джерела. Зробити це можна з офіційного джерела Play Market та App Store за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange