PRIDE

«PRIDE» – це новий мобільний додаток від мережі заправок WOG. У ньому ви зможете накопичувати бонусні бали, а також дізнатися, де і на що їх можна витратити.
Основними перевагами програми є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та повна відсутність реклами.

Завдяки розширеному функціоналу ви можете переглядати історію транзакцій, стежити за бонусним рахунком, швидко знаходити найближчі заправки й т.д.

Можна встановити програму «PRIDE» на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги додатку PRIDE

Зручність

Додаток займає трохи місця та не впливає на продуктивність смартфона. Для авторизації у застосунку користувачу достатньо ввести номер свого мобільного телефону. Крім цього, мобільний номер є номером бонусної картки WOG.

Для зручності розробники вивели баланс бонусів та палива на головний екран. Одна з головних фішок «PRIDE», полягає в тому, що завантажуючи одну програму, ви отримуєте відразу три:

  • WOG Pay паливо
  • WOG Pay кави
  • WOG Pay гаманець

Завдяки їм ви зможете замовити каву або паливо, не виходячи з вашого транспортного засобу. Сплатити свої покупки ви можете також за допомогою телефону.

Функціональність

Якщо ви все ж таки підійшли до каси, тоді можете скористатися QR-кодом, який також знаходиться у додатку. У ньому зашифровані платіжна та Pride карти. У додаток також ввели функцію “калькулятор витрати палива”. Він допоможе розрахувати точну кількість бензину, яку ви витратите на поїздку.

З останнім оновленням функцію вдосконалили й тепер водій може ввести не просто населений пункт, а конкретну вулицю як кінцеву точку маршруту. Для того, щоб важлива інформація не загубилася, всі повідомлення зберігаються у профілі клієнта. Також у ньому можна змінити особисті дані та пін-код картки Pride.

Інші можливості

Не можете знайти адресу найближчої АЗС? Ви можете завантажити «PRIDE» на свій пристрій і переглянути точну карту всіх заправок WOG. Зверніть увагу на те, що програма нещодавно оновилася, і розробники на численні прохання додали функції Touch ID, Face ID та Fingerprint.
Вони не тільки дозволять розблокувати застосунок без пін-коду, але й надійно захистять ваш особистий кабінет. Адже, крім вас, до нього ніхто не матиме доступу.

Завантажити додаток «PRIDE» ви можете з офіційного джерела Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange