RST

RST – це мобільний додаток для перегляду оголошень про продаж машин. Також ви можете опублікувати тут свою пропозицію. Для цього необхідно зареєструвати власний кабінет.
За тридцять днів сайт відвідує майже мільйон українців. Багато хто з них користується лише додатком, тому що він зручніший, ніж мобільна версія.

Зовні додаток майже не відрізняється від мобільної версії. Але за рахунок оптимізації дизайну та програмної частини, всі кнопки на своїх місцях – ними зручно користуватися. Основна зручність застосування в тому, що вона завжди під рукою.

Завантажити RST мобільний додаток безкоштовно можна за посиланням під статтею.

Просування оголошень

Після публікації оголошення ви можете підняти його до ТОПу за невелику суму. Це зручно, якщо потрібно швидко продати машину – так вашу публікацію побачить більша кількість користувачів.

Зручні функції RST

Пуш-повідомлення

На смартфон будуть надходити повідомлення про зниження цін на оголошення, які ви додали до «Вибраного». Також можна передплатити повідомлення від автосалонів — вони тут публікують пропозиції про продаж нових автомобілів.

Великий вибір

Вибрати можна як нові, так і вживані автомобілі. Відфільтрувати пропозиції можна за низкою характеристик:

  • Марка та модель
  • Тип кузова
  • Бюджет покупки
  • Рік випуску
  • Об’єм двигуна, тип трансмісії
  • Інші характеристики

Результати можна сортувати: за роком випуску, ціною та актуальністю. Оголошення, які вас зацікавили, можна додати до «Вибраного» та повернутися до них пізніше.

Встановити RST на смартфон з Android можна безкоштовно. Оплачувати потрібно лише функцію ТОП-оголошень, а інші функції програми безкоштовні.

Як швидко продати машину через мобільний додаток RST?

Додаток синхронізується з веб-версією – основним сайтом. Якщо у вас вже є обліковий запис, то після встановлення програми просто увійдіть до нього.

Щоб швидко продати автомобіль, дотримуйтесь простих правил:

  • Зробіть якісні фотографії. І бажано вдень. Якщо є візуальні дефекти, які ви хочете приховати, краще цього не робити. У будь-якому випадку вам потім потрібно буде знижувати ціну при живому торгівлі з покупцем.
  • Напишіть добрий текст оголошення. Розкажіть просто та чесно, у якому стані перебуває машина.

Завантажити мобільний додаток “RST – продавайте і купуйте авто на РСТ” з офіційного джерела Play Market можна за посиланням нижче.

 Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange