Повідомлення Google

Повідомлення Google – це мобільний додаток для обміну SMS. У ньому можна спілкуватися один з одним, створювати групові чати та надсилати зображення, відео та голосові повідомлення. Це стандартні функції всіх мобільних месенджерів.
А чим тоді відрізняється цей додаток від інших? Давайте ми розповімо про його відмінності нижче.

Компанія Google™ випустила офіційну програму обміну різними видами повідомлень. По-перше, вона кросплатформова: ви можете листуватися на смартфоні, а потім продовжити у веб-версії. По-друге, вона використовує для роботи Rich Communication Services (RCS) — спеціальну платформу, за допомогою якої можна обмінюватись звичайними SMS через інтернет.

Завантажити «Повідомлення Google» можна для того, щоб використати один повноцінний мессенджер. Завдяки системі RCS додаток стає універсальним: ви можете надіслати листа другу, коротку записку, відео або картинки на будь-якому пристрої та операційній системі.

Google говорить про те, що ця технологія забезпечує стовідсоткову доставку повідомлень. Навіть якщо ви відправите його зі звичайного браузера для ПК, воно дійде навіть на смартфон без увімкненого інтернету.

Також у додатку додано стандартні функції сучасних месенджерів:

  • Функція «розумної» відповіді
  • Пошук GIF-картинок та емодзі для відповіді
  • Перед переглядом посилань прямо в чаті, без переходу до браузера
  • Створення групових чатів
  • Голосові повідомлення
  • Відправлення файлів: картинок, відео, стікерів

Особливості “Повідомлення Google”

Зовнішній вигляд

Біла, мінімалістична тема. Для комфортної роботи у програмі розробники додали темну тему. Інтерфейс акуратний і лаконічний – у ньому немає зайвих елементів, які забирають на себе увагу.

Надсилання файлів

Ви можете вибрати файли для надсилання у Галереї смартфона або планшета. Також можна створити відео або зробити знімок у програмі. Ділитись контентом можна з усіма людьми зі списку контактів — просто виберіть потрібну людину.

Додаткові можливості листування

Надсилайте емодзі та стікери, голосові повідомлення та своє місцезнаходження. Додатково можна надіслати платіж своєму контакту, використовуючи систему Google Pay.

Встановити «Повідомлення Google» варто для всіх цих функцій, об’єднаних в один додаток.

Пошук матеріалів у чаті

Натиснувши на іконку співрозмовника, відкриється вікно з усіма матеріалами, які ви надсилали одне одному. А це: картинки, відео, посилання та сама історія листування.

Веб-версія

Додатково можна авторизуватись через ПК. Контакти та історія листування синхронізуються автоматично. Це зручно, тому що ви можете почати писати повідомлення на одному пристрої, а продовжити на іншому.

Щоб користуватися програмою на комп’ютері, потрібно завантажити «Повідомлення Google» останньої версії. Після встановлення потрібно зайти в програму, перейти в «Налаштування» та натиснути кнопку «Повідомлення в Інтернеті».
Після цього потрібно відсканувати QR-код, який знаходиться на офіційній сторінці програми в Інтернеті.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange