AUTO.RIA

AUTO.RIA — це мобільний додаток для купівлі та продажу автомобілів. Тут можна безкоштовно опублікувати пропозицію і за додаткову суму просувати її.
Авторинки йдуть у минуле. Зараз все перемістилося до онлайн. Звичайно, після вибору машини, потрібно їхати і дивитися її живою. Але тепер ви заощаджуєте час, вибираючи їх сидячи вдома в мобільному додатку.

На AUTO.RIA щодня публікуються тисячі нових оголошень про продаж машин. Зручно, що тут можна подивитися як пропозиції від приватних або автомайданчиків, так і автосалонів. Вони пропонують нові машини. Ви можете поставити повідомлення, щоб вчасно помітити, як у вибраній публікації знизиться ціна.

Завантажити AUTO.RIA безкоштовно можна за посиланням під цією статтею.

Продавайте або купуйте автомобіль швидко

Сайт з продажу та купівлі машин тепер у вас під рукою. Де б ви не знаходилися, будь-якої миті можна зайти та подивитися актуальні оголошення. Щодня додатком користується понад 100 тисяч людей. Напевно, серед них знайдеться ваш покупець або продавець.

Особливості мобільного додатка AUTO.RIA

  • Доступ до великої бази оголошень в будь-який час. Головне мати під рукою смартфон з інтернетом.
  • Знайти автомобіль можна за цілим рядом характеристик: марка та модель, рік випуску, тип кузова та об’єм двигуна, комплектація та багато іншого.
  • На сайті є 200 000 б/в автомобілів і майже 50 000 нових. Нові машини – це пропозиції від автосалонів. І якщо ви хочете купити саме новий автомобіль, то можете заочно познайомитися з цінами та комплектаціями, щоб не їздити автосалонами.
  • Додаток зберігає історію пошуку. Зайшовши наступного разу, вам одразу буде запропоновано знову шукати такі ж машини, як ви дивилися минулого разу.
  • Цікаві оголошення можна додати до закладок, щоб повернутися до них пізніше.
  • На основі історії пошуку додаток підбирає машини зі схожою ціною та роком випуску. Це зручно, тому що ви можете побачити хорошу модель, яку навіть не розглядали до покупки.

Реальні відгуки

Перед покупкою тут також можна переглянути відгуки реальних власників. Це допоможе зробити правильний вибір. Можливо, машина, яку ви хочете купити, часто ламається. Не вивчивши відгуки перед покупкою, ви дізнаєтеся про це лише з власного досвіду.
Встановити АВТО.РІА безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store можна за посиланням нижче. Натисніть на посилання і після переходу на кнопку «Встановити».

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange