EasyPay

EasyPay – це мобільний додаток, за допомогою якого можна оплачувати різні рахунки. Платіжна система дає можливість сплатити рахунок у будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Можна переказати гроші з картки на картку, заплатити за мобільний зв’язок або комунальні платежі.

Щоб здійснити розрахунок, потрібно прив’язати банківську картку Visa або Mastercard. Також можливий варіант із прив’язкою електронного гаманця. Після цієї операції ви можете переводити гроші буквально на кілька кліків.

Як користуватись EasyPay?

Мільйони клієнтів з усього світу використовують додаток з однієї причини: це просто. Ви можете заплатити швидше, ніж дістанете гаманець із сумки. Берете в руки смартфон, відкриваєте сервіс та знаходите потрібний вид платежу.

Завантажити EasyPay можна, перейшовши за посиланням під цим текстом. Якщо вам зручніше оплачувати рахунки через ноутбук або комп’ютер, ви можете скористатися веб-версією сервісу.

Функції

  • Рахунки до оплати – тут вказані ваші щомісячні рахунки за комуналку. Щомісяця вони оновлюються в автоматичному режимі, і вам потрібно лише вчасно оплачувати їх.
  • Регулярні платежі є зручною функцією, якщо у вас заплановано багато абонентських платежів на кожен місяць. Вручну один раз можна ввести дані про всі транзакції, а потім лише вчасно поповнювати карти. Сервіс автоматично спише гроші з обраного способу оплати та надасть квитанцію.
  • Шаблони та історія – збережіть реквізити, якщо вам знадобиться по них робити переказ коштів. В історії видно всі транзакції, проведені вами за певний час. Це дозволяє контролювати потік витрат.
  • Управління прив’язаними рахунками та безпека – щоб при кожному платежі не вводити дані руками, додайте спосіб оплати один раз. А щоб убезпечити його від злому та шахрайства, налаштуйте додаткове підтвердження оплати. На ваш номер приходитиме СМС з кодом при кожній транзакції.

Встановити EasyPay можна як для смартфонів та планшетів на базі операційної системи Android, так і для iOS.

Зручність у використанні

  • Сплатити потрібну послугу можна будь-де. Головне, щоб був доступ до Інтернету. Переклади можна здійснювати навіть з-за кордону, і не важливо, коли доби.
  • Щоб зареєструвати обліковий запис, потрібно три хвилини вільного часу. Після того, як ви зайшли в додаток, відразу ж прив’яжіть зручний спосіб оплати: банківську картку або електронний гаманець.
  • Ввівши платіжні дані відразу після реєстрації, у майбутньому можна швидко сплатити будь-який чек: від комуналки до концертів.
  • Розробники сервісу запевняють, що платежі відбуваються миттєво. Звичайно, це відбувається не так швидко: платіж лише моментально списується з рахунку, і ще 2-3 хвилини йде до місця призначення.
  • При оплаті немає прихованих комісій — вся сума вказується одразу до відправлення платежу. Приємно, деякі послуги оплачуються без комісії.

EasyPay – мобільний додаток для швидкої оплати популярних послуг та рахунків, завантажити можна в Play Market або App Store. Також скористатися сервісом можна на сайті компанії. Після встановлення застосунку обов’язково використовуйте особистий код доступу та увімкніть підтвердження транзакції через СМС!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange