Grepolis

Гра Grepolis – це браузерна онлайн-стратегія у реальному часі. Сюжет у ній розгортається довкола Античної міфології.
Основа Стародавньої Греції – це поліс, автономне місто. У кожного з них є своя історія та власні герої. Їх усе об’єднує лише одне: поклоніння тим самим богам. Але ці міста завжди воюють між собою.

У цій мальовничій грі вам потрібно очолити давньогрецький поліс. По суті це економічна стратегія: тут потрібно продумувати економічну політику, знаходити союзників і грамотно вести бойові дії.

Грати в Grepolis рекомендуємо тим, хто любить часи Античності. Якщо ж ви не шанувальник цього часу, то гра може здатися нудною.

А хоча, ви знаєте, хто вам допомагатиме у війні з противниками? Самі боги Олімпу! Хіба це може бути нудно?

Що цікавого усередині?

Хоча цей проект є досить старим, розробники класно передали атмосферу Еллади. Боги, міфологія та атмосфера – все як в епічних оповідях.

Ось частина переваг:

 • Можна вибрати один із кількох віртуальних світів
 • Продумана економічна система
 • Різні воїни та найманці
 • Бої у режимі реального часу
 • Можливість вибрати бога для поклоніння: це дає спеціальні бонуси вашому полісу
 • Атмосферна музика та красива графіка

Ви можете створити могутній союз. Але для цього укладайте союзи з іншими містами, активно розвивайте економіку та завойовуйте інші поселення. Це лише здається легкою справою – ви тільки спробуйте!

Браузерна гра Grepolis працює в реальному часі на кількох серверах. Це говорить про те, що навіть зараз вона залишається актуальною серед аматорів стратегій.

Ваш поліс: що можна робити з ним?

Спочатку у вас є невелике поселення. З нього потрібно збудувати потужне місто: як в економічному, так і військовому плані. Щоб це зробити, вам потрібні будинки. У грі є п’ять видів будівель:

 1. Сенат – це базова будівля, яка грає роль головного. Чим більше воно прокачано, тим швидше проводяться інші роботи у місті.
 2. Агора – військовий пункт, який тримає на балансі всіх воїнів вашого полісу. Також він показує рівень культурного розвитку полісу.
 3. Ферма – дає їжу всьому поселенню. Завдяки цій будівлі ви можете наймати найманців збоку, якщо не вистачає регулярної армії.
 4. Академія – важливий дослідницький центр. Вона потрібна для створення економічних та військових стратегій.
 5. Храм — у ньому люди поклоняються вибраному вами богу. Це обов’язково, тому що без поклоніння він не допомагатиме вашому місту.

Це основні будівлі, але є також і низка інших, не менш корисних. Наприклад: склад, міська стіна, тартак, гавань, ринок та інші.

Висновок

Якщо ви любите браузерні онлайн-стратегії або Античні часи, цей проект від розробників InnoGames вам сподобається.
Зручно, що можна грати у стратегію Grepolis без скачування – перейдіть за посиланням нижче та зареєструйтесь. Можна або ввести дані з нуля, або використовувати обліковий запис у соцмережах, Facebook або Google+

Grepolis

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange