Dragon Awaken

Dragon Awaken – це браузерна MMORPG-гра в жанрі фентезі. За сюжетом, основні лиходії у грі – це дракони, які хочуть поневолити світ. Головному герою потрібно пройти кілька десятків місій, поступово покращуючи навички та зброю. У процесі також потрібно зібрати команду з мисливців на драконів, а потім разом із ними боротися з головним лиходієм.Ігровий процес Dragon Awaken

На початку гри вам потрібно вибрати героя із раси людей: чоловіка чи жінку. Розробники не наголосили на різноманітності класів, тому вибирати персонажа довго не доведеться. Ви вибираєте стать, вигадуєте ім’я і починаєте грати.

Цікаво реалізована техніка прокачування: персонаж один, але у нього є чотири ключові навички:

  • Містика.
  • Дуель.
  • Паладін.
  • Клірик.

Між цими гілками розвитку можна перемикатися вручну. Шкода, що практично на початку гри у вас заберуть управління. За замовчуванням боєць бореться в режимі «Авто».

Залишається тільки покращувати екіпірування та навички, перемикаючись між ними. З кожним рівнем прокачування стає все складніше. Місцями навіть неможливо провести поліпшення без грошей.

Поліпшення відбувається лише у цифрах: не можна вибрати білд чи персональний план розвитку.

Як почати грати в Dragon Awaken?

Щоб зареєструватися та грати в Dragon Awaken, перейдіть за посиланням нижче. Після реєстрації ви потрапляєте до навчального режиму. Це серія з навчальних місій, де поступово додається щось нове. Вам додадуть вихованця, напарника, потім магію чи ще якийсь скил.

Це зручно: навчання проходить весело та швидко, тому що кожні кілька хвилин ви освоюєте нову навичку.

Замислюватись про навички персонажів не потрібно: він все робить автоматично. Тому зосереджуйтесь на сюжетній лінії та насолоджуйтесь процесом.

Бойова система

Грати у Dragon Awaken можна буквально однією рукою. У поєдинках вам допомагають найманці, яких можна купити у таверні. Це лицарі, бойові панди та ельфійки. Також у персонажа є вихованець – невеликий дракончик, що вивергає полум’я.

У бійці дракончики завдають шкоди противнику та блокують зустрічні удари. При цьому броня та захист ворога падає, і вам залишається добити його.

Режими гри та сюжетна лінія

Ви швидко рухаєтеся по сюжетній лінії, а натомість отримуєте багато золота та досвіду. Але десь із середини гри, сюжет перетворюється на фарм-машину: потрібно фармити і ще раз фармити. Якщо не хочете цього робити, вкладайте реальні гроші, щоб прискорити прокачування

Гравець проти гравця

PvP битви стандартні, тому що у всіх гравців персонажі однієї раси. Чим вищий у вас бойовий рейтинг, тим легше боротися з противниками.

Гравець проти комп’ютера

Головне – вчасно натиснути всі кнопки для покращення. Тоді місії та підземелля проходитиме легко.

Графіка

Незважаючи на те, що можна грати в Dragon Awaken без завантаження, тут приємна графіка. Вона виглядає швидко, ефекти приємні і динамічні. Персонажі, вихованці та найманці намальовані детально та красиво – зауважень немає.
Перейдіть за посиланням нижче і починайте грати зараз!

Dragon Awaken

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange