IZI.ua

IZI.ua — це мобільний додаток від компанії EVO, який є дошкою оголошень для будь-яких вживаних товарів. Обновки без напруження – це слоган сервісу, який пропонує швидко та безкоштовно знаходити круті речі.
На сервісі вже понад 2 мільйони товарів у 1200 категоріях: від електроніки та спортивного інвентарю до одягу та взуття.

У додатку є безпечна оплата: ви сплачуєте за покупку, сервіс резервує цю суму, а продавець отримає гроші після того, як ви отримаєте покупку на пошті. Якщо товар не прийде, то гроші повернутися назад на вашу карту.

Завантажити IZI.ua можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android.

Переваги додатку IZI.ua

Безкоштовний майданчик

Багато маркетплейсів в Україні стали невигідними для продавців, які хочуть продати одну річ. Їм важко конкурувати за показ оголошень з великими продавцями, які оплачують платні підписки, щоб їх оголошення завжди були вгорі.

А на майданчику «Ізі.юа» користувач має можливість додати необмежену кількість оголошень. Умови для всіх однакові, тому навіть звичайні люди зможуть продати свою річ швидко та безпечно.

Інтеграція зі сторонніми майданчиками

А якщо ви професійно займаєтеся продажем на постійній основі, то зможете в пару кліків перенести свої оголошення з іншої дошки оголошень. Це зручно, тому що не потрібно руками створювати оголошення.

Надійна оплата

Якщо ви купуєте товар, то оплачуєте угоду зі своєї банківської картки. Сума резервується на сервісі доти, доки ви не підтвердите отримання на пошті. Якщо посилка не прийде — гроші повернуться на карту. Це основна особливість, заради якої варто встановити IZI.ua на смартфон.

Безкоштовна доставка

Спільно із поштовим оператором Justin, сервіс запустив безкоштовну доставку товарів. Таким чином люди можуть більше купувати один в одного в інтернеті та заощаджувати час. Особливо це актуально для товарів із вартістю до 100 гривень, коли вартість доставки з однієї частини країни до іншої могла досягати 80% від суми замовлення.

Продавайте та купуйте товари без націнок у прямих продавців, а не посередників – все це можна зробити в одному місці.
Щоб завантажити IZI.ua з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Тут опублікована актуальна версія додатку, яка автоматично оновлюватиметься після установки.

Купуйте товари та отримуйте кешбек від Letyshop.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange