Google Перегляд вулиць

«Google Перегляд вулиць» – це додаток, за допомогою якого ви зможете подорожувати світом не виходячи з дому. Цікаво? Ще б! Ви зможете прогулятися будь-якою вулицею світу віртуально, адже програма працює на основі панорамних знімків.
Відвідуйте музеї та пам’ятки насолоджуйтесь природою, вивчайте вулиці міст у своєму смартфоні, але з відчуттям ніби ви зараз там знаходитесь.

Користуватися застосунком та всіма її функціями можна абсолютно безкоштовно. Встановити Google Перегляд вулиць можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи iOS або Android.

Переваги Google Перегляд вулиць

Можливості

Насамперед хотілося б звернути увагу на можливості додатку. Найголовніша з них це, звичайно ж, перегляд вулиць всього світу прямо у вашому смартфоні. Де б ви не знаходилися, ви можете відвідати практично будь-який куточок світу всього в пару кліків.

Крім цього, ви самі можете поділитися з користувачами тим, що бачите навколо себе. Для цього просто виберіть один із запропонованих у додатку способів.

До речі, ви знали, що згідно з дослідженням Ipsos, користувачі при пошуку інформації про компанію у 44% випадків використовують саме карти? Ні? Тоді поспішаємо вас порадувати, щоб залучити ще більше клієнтів, ви можете додати тур по своїй кампанії до програми Google Перегляд вулиць.

Актуальність

Бажаєте ознайомитися з містом, перш ніж приїхати до нього? Або цікавитесь навколишньою природою або пам’ятками? У цьому випадку цей додаток також буде корисним для вас, адже ви зможете скласти карту маршруту по тих місцях, які хочете відвідати.

Онлайн-подорожі будуть актуальні і для тих користувачів, які з якихось причин не можуть поїхати в улюблене місце, а спогади відновити і небагато, хай навіть віртуально, погуляти хочеться. Ви можете завантажити Google Перегляд вулиць і насолоджуватися практично будь-якими видами без обмежень.

Функціональність

Після останнього оновлення функціональність програми трохи розширилася. Тепер користувачі можуть без проблем переглядати панорами, зроблені в режимі відеозйомки.

Також фотографи тепер зможуть попередньо переглядати панорами, зроблені у вищезгаданому режимі. Фотографії ви зможете зберегти для особистого використання. А ще, ви зможете замовити послуги сертифікованого фотографа Google, або стати ним самим.
Щоб встановити додаток Google Перегляд вулиць з офіційного джерела Play Market або App Store, просто перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange