YouTube VR

YouTube VR – мобільний додаток для перегляду роликів в окулярах віртуальної реальності. Підходить для Daydream (вже не випускається), VR-гарнітури Oculus Go, а також інших виробників:

  • Samsung Gear VR
  • Playstation VR
  • HTC Vive

За допомогою цього застосунку можна отримати доступ до більш ніж 1 мільйона відео, включаючи ролики у форматі VR180. Завантажити YouTube VR можна безкоштовно.

Переваги додатку YouTube VR

Ваші улюблені ролики та фільми поряд з вами

Дивіться панорамні ролики у форматі віртуальної реальності. Все, що вам знадобиться – окуляри-гарнітура та встановлений додаток від YouTube.

Дослідіть цифровий світ

Перед вами абсолютно нова можливість дослідження улюблених каналів, роликів і відео. Додаток YouTube VR перетворює будь-яку взаємодію з платформою на ваш власний досвід віртуальної реальності.

Дивіться будь-які відео: від панорамного формату 3D 360 до стандартних прямокутних роликів. Прямо у додатку у вас буде доступ до плейлистами, передплат, а також історії переглядів.

Ви – у центрі дії

Ролики у форматі 360 поміщають вас до центру подій. Наприклад, це може бути відео польоту над швейцарським невеликим містечком, із зеленими луками та високими горами. Уявіть, як це красиво!

Деякі відео також використовують об’ємний, просторовий звук. Залежно від того, куди ви дивитеся в екрані, змінюється глибина та відстань до звуку. Цей ефект створює повний ефект присутності.

Дослідження показують, що 70% часу користувачі віртуальних окулярів дивляться відео, а не грають у ігри. Тому варто встановити YouTube VR на ваш пристрій і насолоджуватися переглядом улюблених відео.

Робота з Oculus Go

Екран цього невеликого пристрою нагадує великий кінотеатр IMAX. Захоплюючі дух відео чудово доповнюють пристрій, не кажучи вже про 3D відео, що створює ефект повної присутності. Також ви можете налаштувати відео під необхідний розмір – це зручно.

Будь-які панорамні відео можна розтягнути на всю область перегляду. За промовчанням відео центруються автоматично. А шукати нові ролики можна безпосередньо під час перегляду. Є також голосовий пошук, але для цього потрібно дозволити доступ програми до вашого пристрою.
Щоб завантажити YouTube VR безкоштовно з офіційного джерела Play Market, перейдіть за посиланням нижче. Тут ви знайдете актуальну версію додатку.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange