Gmail Go

Gmail Go — мобільний додаток, який є полегшеним варіантом звичного поштового клієнта Gmail. Ця пошта систематизує вхідні повідомлення, забезпечує безпеку даних, а також допомагає ефективніше працювати з поштою.
Миттєві повідомлення допоможуть швидко реагувати на вхідні повідомлення та відповідати на них онлайн або офлайн.

Завантажити Gmail Go можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою Android.

Переваги додатку Gmail Go

Підходить для недорогих смартфонів

Використовуєте для роботи недорогий смартфон, але все одно потрібно отримувати та надсилати листи? Використовуйте полегшену версію поштового клієнта. Воно менше, і легше за класичну версію, але при цьому має всі необхідні функції для роботи: сортування листів, функцію «Антиспам», блокування небажаних відправників та інші функції.

Єдина відмінність – його можна встановити лише смартфони з сімейства Android Go.

Технічні можливості

Можна сортувати повідомлення за папками та налаштовувати повідомлення. Насамперед, ви зможете читати листи по роботі чи особисті повідомлення, а рекламні розсилки та акційні пропозиції – у вільний час. Ці повідомлення винесені в окрему папку, тому вам легко знайти їх у будь-який час.

Функція антиспаму блокує небажані повідомлення та масові розсилки, які мають усі ознаки спаму. Як і в основній версії програми, тут користувач має 15 ГБ вільного місця для зберігання пошти. Цього вистачить, щоб не перейматися наповненістю ящика.

Підтримка сторонніх скриньок

Рекомендуємо завантажити Gmail Go, якщо ви використовуєте інших поштових операторів. Справа в тому, що до цієї програми можна додати поштові скриньки інших систем. Це зручно, тому що всі листи будуть під рукою в одному місці. А головне — на ваш смартфон завжди вчасно надійдуть повідомлення, тому ви не пропустите жодного повідомлення.

І ще кілька особливостей

Як ви побачили, полегшена версія має такі ж можливості, як і основний застосунок. Вся відмінність у тому, що тут менше «важких» візуальних елементів, за рахунок чого додаток і вийшов легшим.

Також немає інтеграції з відеосервісом Google Meet, але це не критично, оскільки його можна завантажити окремо.
Щоб встановити Gmail Go на ваш смартфон, перейдіть за посиланням нижче, і завантажте застосунок з офіційного джерела Play Market.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange