Google VR-сервіси

Google VR-сервіси – мобільний додаток для пристроїв на базі операційної системи Android, який забезпечує роботу функцій віртуальної реальності. Простіше кажучи, без цієї програми, навіть зі спеціальними окулярами, ви не зможете керувати іншими програмами у віртуальній реальності.
Цей застосунок виводить повідомлення в режимі VR, розпізнає та підключає VR-окуляри, а також взаємодіє з платформою віртуальної реальності Daydream, яка також належить цій компанії.

Завантажити Google VR-сервіси можна безкоштовно, але у більшості смартфонів утиліта працює як встановлений сервіс.

Особливості сервісу Google VR

Підтримка функцій управління та оповіщення у VR-режимі

Якщо видалити цей додаток, то платформа віртуальної реальності Daydream не зможе працювати, також відмовляться працювати інші функції, пов’язані з VR. Зокрема, популярні окуляри Cardboard також використовують цей сервіс для стабільної роботи.

Сервіс забезпечує стабільну та безперебійну роботу віртуальної реальності. Тепер вам не потрібно знімати окуляри, щоб керувати програмою з екрана – все доступно прямо у віртуальному світі.

Рекомендуємо встановити сервіси Google, якщо ви хочете використовувати окуляри віртуальної реальності Cardboard. Без цих сервісів, ви не зможете сповна насолодитися взаємодією з віртуальним світом, оскільки управління жестами та спливаючі повідомлення не працюватимуть.

Ці послуги відповідають за базове управління програмами: віртуальний свайп і клік. Якщо їх немає на вашому смартфоні, то є ймовірність появи лагів, помилок та вильотів з VR-ігор, роликів та інших програм.
Щоб завантажити Google VR-сервіси з офіційного джерела безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Дочекайтеся установки, але не поспішайте перевіряти наявність іконки на робочому столі: оскільки це сервіс, то він встановлюється під капотом, і працює самостійно.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange