YouTube

YouTube™ перетворився на сучасне телебачення, де можна знайти матеріал на будь-який смак та у будь-який час. Доступ до кількох мільйонів відеороликів став реальністю, хоча кілька років тому про це можна було лише мріяти.
Розважальний та освітній майданчик – саме так можна охарактеризувати цей сервіс. Для доступу до нього в будь-якому місці, де є інтернет, створено мобільного додатку з однойменною назвою, скачати YouTube можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market чи App Store.

Основні функції додатку YouTube

  • Пошук та перегляд роликів. Усередині платформи впроваджено унікальну систему пошуку за ключовими запитами користувачів.
  • Додавання улюблених роликів у розділ «Уподобані».
  • Розумна стрічка, яка підбирає для вас цікавий контент виходячи з матеріалів, що найбільше переглядаються.
  • Можливість підписуватись на канали, щоб вчасно отримувати оповіщення про нові відео.

Щороку аудиторія сервісу YouTube зростає. З’являється дедалі більше каналів різні тематики. Помітна тенденція підвищення якості контенту. Багато відеороликів за якістю монтажу впритул наблизилися до голлівудських шедеврів. Причина тому проста: збільшується конкуренція між блогерами, і користувачі стають більш вимогливими до роликів.

Цікаві фішки додатку

Розробники постійно вносять зміни у роботу мобільного пристрою, щоб взаємодія з майданчиком була максимально зручною.

  • Можливість залишити ролик увімкненим, і продовжувати читати стрічку новин, вивчати інші канали або виконувати інші дії. Для цього натисніть на стрілочку в лівому верхньому кутку екрана або клавішу смартфона «Назад».
  • Розділ «Набирають популярності. Тут представлені ролики, які активно просуваються та викликають гарний відгук у користувачів. Є розбивка за категоріями.
  • Зручно сортувати ролики. Ви можете створювати плейлисти, або ж використовувати стандартні: “Обране” та “Подивитися пізніше”.
  • Під час перегляду відео можна регулювати його якість, а також швидкість відтворення. Додатково активуються субтитри.
  • Безпечний режим. Можна вибрати ролики виключно з прийнятним змістом: без матюків і іншим антисоціальним змістом. Ця функція є особливо корисною, якщо ви купуєте гаджет для використання дитиною.

Приємно, що додаток YouTube працює стабільно навіть на застарілих смартфонах – розробники постаралися на славу!

Встановити YouTube можна  з офіційного джерела Play Market чи App Store. Тоді просто натисніть на необхідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange