Google Play Музика

Google Play Музика – це музичний стрімінговий сервіс, де ви можете слухати улюблені треки онлайн. Тут є тисячі треків під будь-який настрій: вибирайте жанр, що підходить під ваш настрій та насолоджуйтесь.
Сервіс працює за рахунок реклами та платних підписок. Щоб усунути рекламу під час прослуховування, можна купити місячну передплату. Вам не набридатиме реклама, а також ви зможете слухати будь-які композиції та завантажувати їх.

Незважаючи на велику кількість піратських сервісів, мешканці СНД поступово звикають платити за музику. Якісний звук, класні добірки, що формуються на основі вашого музичного смаку – це підкуповує.

Завантажити Google Play Музика можна на мобільний пристрій: смартфон або планшет. Додаток доступний для iOS та Android.

Основні функції Google Play Музика

Ви можете створювати радіостанції, де гратиме музика вашого улюбленого жанру. Щоб це зробити, потрібно вибрати улюблені треки, виконавців та альбоми. Сервіс на основі цього становитиме індивідуальні рекомендації.

Якщо хочете познайомитися з чимось новим, використовуйте фільтри для пошуку музики:

  • Жанр
  • Стиль
  • Епоха
  • Інші параметри

Також ви можете завантажити свої треки та слухати їх без підключення до інтернету.

Сімейна передплата

Якщо ви не бажаєте платити один, оформіть сімейну передплату. Для цього потрібно встановити Google Play Музика всім вашим близьким та друзям, яких ви бажаєте підключити до сервісу. Ціна виходить вищою на $2, ніж звичайна передплата, але користуватися нею можуть одночасно 6 осіб.

Незалежно від вибору типу передплати, у подарунок ви отримуєте YouTube Music Premium. Тут можна слухати музику без реклами. Сервіс відрізняється тим, що тут більше треків із фільмів, відомих роликів тощо.

Перший місяць завжди безкоштовний. Ви можете спробувати платні функції безкоштовно, і, якщо вам сподобається, продовжувати використовувати їх за гроші.

Слухати композиції можна онлайн та офлайн, а також завантажувати їх у внутрішню пам’ять пристрою.

Зберігайте улюблені треки

В особистій фонотеці. Позначте серцем пісні та композиції, які вам сподобалися. Вони автоматично зберігаються у списку “Улюблені треки”. Потім ви можете створити різні плейлисти і розсортувати улюблені треки.

Слухайте музику на різних пристроях

Увійдіть до облікового запису Google, щоб слухати треки на ПК, смартфоні або планшеті.

Особливості

  • Можна не купувати передплату, а купувати окремі треки. Але підписка все ж таки вигідніша — одна пісня може коштувати $2, тоді як звичайна на місяць коштує $3.
  • Додайте на ПК розширення Music Plus for Google Play Music. У вас перед очима буде невелика вкладка для перемикання треків. Це позбавить необхідності постійно заходити на вкладку з музикою.
  • Google знає все. У тому числі ваш музичний смак. Він пам’ятає, що ви слухали у понеділок минулого тижня. Як результат — запропонує схожий трек цього понеділка.

Завантажити Google Play Музика з Play Market або App Store безкоштовно, можна, перейшовши за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange