Generals: Art of war

Generals: Art of war – браузерна гра у жанрі «військова стратегія». Тут є дослідження, близько тридцяти видів військ, герої з великою кількістю спорядження, повстанці та все, що має бути у сучасній онлайн-стратегії.Що потрібно робити у грі Generals: Art of war?

У грі розгортаються події нашого часу. Між країнами ведеться постійна війна за ресурси, оскільки це основний елемент для будівництва. Гравець, який може побудувати якнайбільше будівель, отримує контроль над певним регіоном.

Будинки

Починається все класично: у вас буде невелика ділянка землі та кілька будівель. Але недостатньо збудувати — потрібно постійно покращувати будинки. Лише «прокачані» міста дозволяють наймати юнітів.

Всі будівлі корисні для вас: вітряні установки дають енергію, на складах можна збирати обладнання, в лабораторіях проводяться наукові дослідження, а в казармах створюється техніка. Все це постійно вдосконалюється, але на це потрібен час. Іноді – до кількох годин.

Війни

Щоб видобувати ресурси, потрібно нападати на бази супротивників. І це не дивно — адже ресурси обмежені, і саме за них ведеться війна. Побачити бази, доступні для нападу, можна на глобальній карті.

Дослідження

Окрім нападів на бази супротивника, вам потрібно займатися дослідницькою роботою. Зароблені під час війни ресурси потрібно вкладати у будівництво та розвиток нових будівель — ресурсних будівель. Коли вони почнуть приносити вам ресурси, тоді потрібно більше зосередитися на обороні, оскільки ці будинки є ласим шматком для ворогів.

У першу добу після реєстрації облікового запису ви отримуєте статус VIP на добу. У цей час на вашу базу ніхто не може нападати, тому витратите цей час на покращення армії та бази.
Перейдіть за посиланням, реєструйте обліковий запис і починайте грати в Генерали: Мистецтво війни прямо зараз!

Generals: Art of war

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange