PayPal

PayPal – це мобільний додаток від однойменного сервісу, в якому можна керувати своїм рахунком. У два кліки ви можете надіслати гроші практично до будь-якої країни світу або оплачувати послуги та покупки в інтернеті.
Також можна робити міжнародні перекази, отримувати гроші та створювати електронні платежі.

Основні функції застосунку PayPal

  • Можна швидко відправити, отримати гроші чи виставити рахунок
  • Миттєве відправлення грошей: вам потрібна тільки електронна адреса одержувача
  • Надсилайте переклади майже до всіх країн світу
  • Прив’яжіть банківські картки до програми або оплачуйте зі свого внутрішнього рахунку
  • Керуйте всіма операціями на ходу: потрібне лише підключення до інтернету

Завантажити PayPal можна безкоштовно для мобільних пристроїв на базі операційних систем iOS та Android.

Надсилайте платежі з будь-якої точки світу

Ви можете надіслати гроші родичам, друзям та колегам, сплатити послугу чи товар в інтернеті. Функція доступна у більш ніж 100 країнах світу. Щоб зробити платіж, потрібна лише електронна адреса одержувача.

Після того, як гроші зайдуть на його рахунок, він може використовувати їх у своїх цілях: вивести на банківський рахунок або розплачуватись в інтернеті. У межах вашої сторінки комісія мінімальна. Це зручно, оскільки дозволяє використовувати програму для невеликих переказів між рахунками.

Слідкуйте за операціями

І не турбуйтеся про збереження ваших даних. Ви відразу отримуєте повідомлення, як тільки на рахунку відбувається операція. При цьому не має значення, що використовується: особистий рахунок PayPal або прив’язана банківська картка.

Керуйте грошима простіше та безпечніше з PayPal

Цей застосунок – захищена платформа для безпечного зберігання та управління грошима. Здійснюйте безпечні покупки: Ваші дані надійно захищені системою шифрування.

Платежі можна здійснювати за допомогою електронної адреси та пароля для входу до системи. Щоб зайти в гаманець, не потрібно вводити банківські дані.

Можна завантажити PayPal на смартфон або планшет і активувати One Touch™. Ви залишатиметеся в системі, а щоб зробити платіж або переказ, вам потрібен лише відбиток пальця.

Використовуйте різні пристрої

Ви можете додати одночасно кілька пристроїв: смартфон, планшет і навіть комп’ютер (використовуючи веб-версію).

Чесні комісії

Реєстрація та відкриття рахунку – безкоштовно. Купувати товари та послуги можна без комісії. Її потрібно сплатити лише коли відбувається конвертація валют під час платежу.

При надсиланні грошей з рахунку на рахунок усередині країни (саме з вашого Пей Пал) комісія теж не стягується.

Доступ до статистики платежів

У додатку зберігається статистика з усіх операцій. Також ви бачите баланс за всіма прив’язаними картами, кількістю проведених операцій тощо.

Якщо ви зіткнулися з проблемою при використанні – напишіть технічну підтримку. Тут вона реальна і відповідає протягом робочого дня.
Встановити PayPal можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче в Play Market або App Store, щоб завантажити додаток з офіційного джерела.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange