Телефон Google

Телефон Google — це додаток для мобільних пристроїв на операційній системі Android™. Це власна утиліта для здійснення дзвінків від компанії Google™, яка була доступна на телефонах марки Nexus.
Тепер компанія зробила цей застосунок для всіх смартфонів, які працюють на її ОС. Але є один нюанс: щоб використовувати його на смартфоні, версія Андроїд має бути вищою за 7.0. Звичайно, пізні версії також підтримуються.

Це потрібно для того, щоб вам були доступні основні та популярні функції утиліти:

  • Захист від спаму
  • Автоматичний відповідач
  • Фільтр дзвінків
  • Відеозв’язок Google Duo.

Відмінності Телефон Google від стандартних «дзвонилок»

Завантажити «Телефон Google» потрібно для того, щоб відчути зручність нового матеріалу-дизайну. Всі елементи розташовані на своїх місцях, нічого не відволікає та не забирає на себе увагу користувача.

Всі кнопки та функції знаходяться в інтуїтивно зрозумілих місцях – це зручно, тому що будь-яка людина швидко розбереться у функціоналі.

У порівнянні зі стандартними програмами для управління дзвінками, які інтегровані виробниками смартфонів, ця утиліта приємніша в роботі. Також тут є темна тема, яка захищає ваші очі у темну пору доби.

Основні функції Телефон Google

Фільтр вхідних дзвінків

Компанія Google має свій телефонний довідник з ID-номерами абонентів. Якщо вам дзвонить номер, якого немає у списку контактів, ви все одно побачите, хто це. Але щоб спрацював автовизначник, потрібно, щоб цей контакт був у списку Google.

Блокування спаму

Встановити «Телефон Google» варто і заради блокування небажаних номерів. На відміну від стандартної функції «Чорний список», додаток сам визначає «якість» номера.

Якщо виникають сумніви, тут же блокує виклик. Автовизначник працює без втручання користувача. Зазвичай до небажаного списку потрапляють номери, які зловживають телефонним маркетингом.

Після блокування дзвінка, застосунок не сповіщатиме вас про пропущений дзвінок. Це турбота про користувача. Вас не лише захищають від неприємних дзвінків, а й від самого факту, що з вами хочуть наполегливо зв’язатися.

Але чи корисна ця функція вирішувати тільки вам.

Голосова пошта

Голосову пошту можна перевірити без здійснення дзвінка. Прослуховуйте та видаляйте файли повідомлень у застосунку. Аудіо можна також завантажити на внутрішню пам’ять пристрою.

Використовуйте смартфон під час розмови

Можна згорнути та увімкнути інший додаток. Це зручно, якщо ви спілкуєтеся через гучний зв’язок, і в цей момент потрібно подивитися якусь інформацію.

Відеозустрічі в Google Duo

Людям із вашого списку контактів можна дзвонити за допомогою аудіо- та відеозв’язку. Ці дзвінки працюють за допомогою Інтернету.
Ця функція також працює у браузері. Тому якщо смартфона немає під рукою, ви все одно зможете зателефонувати чи прийняти виклик. Щоб активувати цей режим на смартфоні, встановіть Google Duo з Play Market.

 Google Play Market

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange