MEGOGO – ТБ та Кіно

MEGOGO – ТБ та Кіно – це офіційний мобільний додаток від однойменного веб-сервісу. Встановлюйте його на свій мобільний пристрій, щоб дивитися будь-які фільми та серіали у високій якості, а головне без набридливої ​​реклами.
Працює додаток на пристроях з операційною системою iOS та Android. Вам доступні для перегляду:

  • Найпопулярніші телеканали
  • Бібліотека фільмів, серіалів та мультфільмів
  • Прямі трансляції улюблених ток-шок, передач та фільмів
  • Найпопулярніші канали – всього 189 штук. Вибирайте те, що вам подобається

Вам не потрібно підписувати контракти чи ставити додаткове обладнання. Все включено у вартість передплати. Все, що потрібно зробити – скачати “MEGOGO – ТБ і Кіно”.

Переваги використання додатком

Є дві найпопулярніші функції:

  1. ТБ-архів.
  2. Перемотування.

У першому варіанті ви можете зберегти запис фільму, серіалу або передачі, якщо немає можливості її подивитися. Потім ви заходите у застосунок, відкриваєте архів і просто дивіться збережений запис.

Перемотування на початок програми — це корисна функція, вона дає можливість промотати програму, яку ви зараз дивитеся в прямо ефірі. Наприклад, вам хтось зателефонував, ви відволіклися від перегляду та пропустили частину передачі. Потім її можна повернути те місце, коли ви перестали дивитися.

Завантажити «MEGOGO – ТБ та Кіно» можна безкоштовно за посиланням під описом. Але саме використання програми потрібно буде платити абонплату щомісяця.

Чому варто купити передплату?

Ви купуєте тисячі фільмів, програм, ток-шоу та можливість дивитися улюблений контент без реклами. Є три види передплати:

  1. Легка.
  2. Оптимальна.
  3. Максимальна.

Вони відрізняються між собою кількістю каналів, якістю зображення та ще кількома фішками. Коли ви встановите програму, зможете вибрати відповідний для вас пакет.

Купивши підписку, ви зможете використовувати програму відразу на всіх пристроях: від ПК до планшета. Дивіться улюблені фільми у будь-якому місці та у будь-який час. Головне, щоб у вас був доступ до інтернету.

Після оплати максимального пакету, ви отримуєте бонуси та знижки від партнерів Мегого. Промо-коди прийдуть на вашу електронну пошту або Viber, якщо ви вказали свій номер мобільного телефону. Використовувати знижки можна одразу після того, як ви їх отримаєте.
Щоб завантажити «MEGOGO – ТБ і Кіно», перейдіть за посиланням під цим текстом та встановіть програму з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange