WeChat

WeChat – альтернатива популярному у всьому світі WhatsApp. Додаток було випущено в 2013 році, і вже тоді ним користувалося понад 300 мільйонів людей. На території Китаю – батьківщині додатку, це найпопулярніший месенджер.
У країнах СНД багато людей не знають, що це за додаток. Ним користуються лише наші співвітчизники, які часто їздять до Китаю та спілкуються з місцевими.

Розробник цієї програми – команда Tencent. Вони представили не лише мобільну версію під популярні операційні системи iOS та Android, але й версії для ПК. Це зручно для самих китайців, так як у багатьох є по кілька пристроїв на різних операційних системах. А цей месенджер дозволяє мати один обліковий запис та синхронізувати всі дані між мобільними та десктопними пристроями.

З його допомогою також можна безпечно переказувати гроші, але, на жаль, ця функція доступна лише в Китаї. Оскільки тут заблоковано багато соціальних мереж, то WeChat додатково відіграє роль соціальної мережі.

Заради чого варто встановити WeChat: цікаві функції

У 2017-2018 роках програма стала оновлюватися все частіше, що привернула увагу користувачів з усього світу. Це одна з найінноваційніших мобільних додатків, і багато функцій з’явилися в ньому значно раніше, ніж у тому ж Messenger або Facebook.

  1. Професійна комунікація.

Тільки 44% китайських користувачів використовують електронну пошту, щоб вирішувати ділові та робочі питання. Найчастіше, групова та особиста комунікація відбувається у WeChat. Також можна створювати робочі чати й у СНД. Крім того, у додатку є функція синхронізації даних із LinkedIn, що дозволяє відразу ж розмістити про себе більше інформації. Замість звичного Скайпу, спробуйте “ВіЧат” разом зі своїми колегами. Ми впевнені, що вам сподобається.

2. Безкоштовне спілкування.

Ви можете переписуватися з друзями та колегами, здійснювати безкоштовні дзвінки та залишати голосові повідомлення. Тут можна створювати групові чати – це зручно для групового листування.

3. Офіційні облікові записи.

Крім того, тут можна створити такі записи для компаній. Це дає можливість не лише рекламувати свою діяльність, а й знаходити нових клієнтів та збирати відгуки.

Ще одна цікава функція – можливість знайомитися з людьми, які знаходяться поруч із вами. А щоб знайти потрібну людину, можна використовувати не лише мобільний номер, а й ID-номер — це аналог логіну.

WeChat – це універсальний месенджер. Він дозволяє безкоштовно спілкуватися з людьми у будь-якій точці світу, створювати професійні чати та відкрити офіційне онлайн-представництво своєї компанії, щоб залучати інших користувачів.
Установка доступна як на iOS з App Store, так і на Android з Play Market. Завантажте Вічат прямо зараз, просто перейшовши за посиланням!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange