WhatsApp для Android

WhatsApp для Android – це найпопулярніша версія додатку, створена спеціально для цієї операційної системи. Цей месенджер вважається найпопулярнішим у світі. Щодня ним користується близько 300 мільйонів людей.
Обмінюйтесь повідомленнями, надсилайте фотографії та відео, маючи лише доступ до Інтернету. Також ви можете дзвонити близьким людям хоч на інший кінець світу – всі функції додатку безкоштовні.

Особливість WhatsApp – прив’язка логіна до номера мобільного телефону. Відразу після реєстрації, ви побачите всіх друзів та знайомих, які вже користуються цього додатку.

Завантажити WhatsApp для Андроїд потрібно, щоб завжди бути на зв’язку та не пропускати важливі повідомлення.

Переваги WhatsApp для Android

Безкоштовний зв’язок

За відправлення повідомлень, картинок, відеороликів, а також дзвінків із вас не стягується оплата. Все, що потрібно, — стабільне підключення до інтернету, щоб не пропадав зв’язок під час дзвінка.

Дзвонити друзям та колегам можна в будь-яку точку світу. Але дзвінки на екстрені номери програмою не підтримуються, пам’ятайте про це.

Надсилання мультимедіа

Крім фотографій та відео, можна надіслати співрозмовнику документ або голосове повідомлення. Це зручно, тому що іноді руки можуть бути зайняті, а повідомлення надіслати потрібно. Простіше записати його прямо на ходу, чи не так?

Якщо ви використовуєте месенджер для робочого листування, то напевно вам знадобляться ці функції. Надіслати колезі робочий файл, повідомити важливу новину або отримати звіт – все це можна зробити в цьому додатку.

Встановити WhatsApp для Андроїд можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом і завантажте його відразу на смартфон або планшет.

Групові чати

Створюйте групові чати та спілкуйтеся з друзями чи колегами в одному місці. Будь-який користувач може увійти до групи, якщо він був у неї запрошений. Залишити її можна коли завгодно.

Синхронізація

Ви можете почати писати повідомлення на мобільному пристрої, а продовжити його на веб-версії. Повідомлення надходять, навіть якщо програму вимкнено. Ви побачите їх відразу, як з’явиться доступ до інтернету або ви зайдете до програми.

Що ще можна робити у додатку?

Ви можете надіслати своє місцезнаходження. Це зручно, якщо ви домовилися зустрітися з людиною в місці, де вона ніколи не була. Натиснувши на кнопку, ви поділіться своїм місцем розташування в реальному часі, і йому буде легше вас знайти.

Можна також обмінюватися контактами. Надішліть потрібний контакт прямо в чаті. Вашому співрозмовнику потрібно буде лише додати його до своєї записної книги.

Додаткові, корисні функції WhatsApp

  • У налаштуваннях можна вибрати звук сповіщень
  • Можна відправити історію чату на e-mail
  • Розсилка одного повідомлення відразу кільком контактам

Це популярні функції, які полюбилися всім користувачам додатку. Тому ми рекомендуємо завантажити WhatsApp для Android за посиланням нижче. Зробити це можна безкоштовно.
Після встановлення зареєструйтесь, якщо у вас ще немає облікового запису. Для цього використовуйте номер мобільного телефону.

Google Play MarketЗалишайтеся на зв’язку разом з WhatsApp :

iphone ipad ioswindows phonewindowsmac macosweb

Secured By miniOrange