WhatsApp онлайн: web-версія

WhatsApp онлайн – це спеціально розроблена веб-версія програми. Вона працює прямо у браузері, і не потребує додаткової установки на ПК.
Раніше додатком можна було користуватися тільки через браузер Google Chrome, але тепер список браузерів став більшим. Додалися:

Веб-версія програми не замінює версію для смартфона, а лише доповнює її. Щоб використовувати WhatsApp Web за допомогою браузера, вам потрібно мати зареєстрований обліковий запис.

Спочатку потрібно встановити месенджер на смартфон та пройти реєстрацію. Після цього у вас буде доступ до своїх листування в WhatsApp онлайн.

Чому зручно користуватись WhatsApp онлайн?

Це один з найпопулярніших месенджерів у користувачів з усього світу. Тут можна надсилати текстові повідомлення, спілкуватися по голосовому та відеозв’язку. Також можна обмінюватися документами, фотографіями та відео.

Швидко відправити співрозмовнику файли, навіть якщо він знаходиться за сотні кілометрів від вас – це зручно, погодьтеся.

Якщо ви часто проводите час за комп’ютером, напевно, вам не зручно відволікатися на те, щоб відповісти на СМС на смартфоні. Щоб постійно не брати в руки мобільний пристрій, використовуйте веб-версію Ватсап для комп’ютера.

Як користуватися WhatsApp онлайн?

Версія для браузера це не окремий обліковий запис. Тому щоб залогінитись, вам потрібен аккаунт, що діє. Спілкуючись із друзями та колегами, у вас є доступ до облікового запису одночасно з кількох пристроїв.

Завдяки функції синхронізації можна почати писати повідомлення на одному пристрої, а продовжити на іншому. Бачити всі SMS можна одночасно на різних пристроях.

Що потрібно, щоб переписуватися до WhatsApp онлайн?

  • Чинний акаунт Вацап.
  • Стабільне підключення до Інтернету.
  • Остання версія зручного для вас браузера.

Веб-версія, по суті, копіює всі ваші діалоги, синхронізує їх та виводить на екран ПК чи ноутбука.

Щоб розпочати використання WhatsApp онлайн на ноутбуці, перейдіть за посиланням під цим текстом. Ви побачите QR-код, який потрібно відсканувати. Для цього зайдіть у мобільний додаток, натисніть на три точки у верхньому правому кутку. Виберіть WhatsApp Web і піднесіть телефон до екрана ПК або ноутбука, щоб відсканувати код. Після верифікації, ви маєте повний доступ до листування.

Керувати підключенням із різних пристроїв можна прямо тут. Це зручно, тому що ви можете в один клік закрити зайві сесії, якщо ви використовуєте чужий комп’ютер.

Веб-версія Вацап для комп’ютера дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, записувати голосові та відео, змінювати налаштування чатів і повідомлень, а також змінювати аватарку. Єдине – ви не можете здійснювати дзвінки.
Якщо ви багато переписуєтеся, погодьтеся з тим, що набирати текст зручніше на клавіатурі ПК або ноутбука. А всі зміни у чатах будуть автоматично синхронізовані з мобільною версією – це зручно.

web whatsapp

Залишайтеся на зв’язку разом з WhatsApp

Androidios iphone ipad айфон айпадвиндовс фон windows phonewindowsmacos

Secured By miniOrange