Месенджер IMO

Функція відеодзвінків – основна перевага цього месенджера IMO. Є багато мобільних додатків, які мають таку ж функцію, але працює вона не так коректно. Нижче розповідаємо, чому Imo – об’єктивна необхідність для тих, хто постійно використовує відеозв’язок.
У деяких програмах функція відеозв’язку працює некоректно. Крім того, більшість з доступних в Play Market і App Store – громіздкі. Вони займають багато пам’яті на смартфоні, а також споживають зайву оперативну пам’ять у процесі роботи.

А «ІМО месенджер» — це доступна альтернатива, яка дає можливість спілкуватися за допомогою якісного та швидкого відеозв’язку.

Як це працює?

Зайдіть у додаток, перейдіть до «Контакти», де висвітляться імена з вашої адресної книги. Натисніть на кнопку із зображенням камери та чекайте на відповідь співрозмовника. Звичайно, ваш смартфон повинен мати передню камеру. Також вам знадобиться підключення до Інтернету (Wi-Fi, 3G або 4G).

Як зареєструватися?

Щоб використовувати програму, завантажте її на свій смартфон. Месенджер встановиться автоматично. Після цього потрібно створити обліковий запис, та надати трохи інформації про себе: ім’я користувача та мобільний телефон.

Листування між користувачами

Текстові повідомлення – це стандартна функція будь-якого сучасного месенджера. Ви також можете вибрати людину зі списку своїх контактів та написати їй. Додатково в чаті можна надсилати зображення файли, смайлики та стікери, а також ділитися голосовими повідомленнями.

Корисні функції та переваги месенджера Imo

  • Можливість шукати повідомлення в історії листування
  • Можливість одночасного підключення до чату кількох пристроїв
  • Оптимізація для планшетів на базі операційної системи Андроїд
  • Групові чати

У мобільному додатку ІМО також є платна підписка. Ви можете оплатити її, щоб прибрати рекламу з месенджера, а також отримати доступ до хмарного сховища 25 ГБ. Її вартість вказана у доларах. Абонентна плата списується з вашого облікового запису iTunes.

Найчастіше «ІМО» використовується як альтернатива Скайпу та іншим додаткам, орієнтованим на мобільний відеозв’язок. Якщо ви перебуваєте в дорозі, то це хороший варіант для зв’язку з потрібними людьми.
Цим додатком вже користується кілька мільйонів людей по всьому світу, спробуйте і ви!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange