ICQ

Перед вами абсолютно нова ICQ для використання на різних платформах. Тепер вона відповідає вимогам сучасності і схожа на більшість інших додатків. У чому її відмінність, і чому її варто вибрати серед популярніших месенджерів? Давайте розумітися.
Основне завдання перед розробниками стояло таке: відродити легендарне ім’я, лише у сучасному форматі та з ухилом у відео. Так і вийшло: для користувачів викотили версію, де весь інтерфейс побудований навколо спілкування за допомогою відео.

Так як на цьому зроблено акцент, то ви можете:

  • Надсилати короткі відеоповідомлення співрозмовнику.
  • Створювати групові відеодзвінки. Все, що потрібно, це доступ до швидкісного Інтернету.
  • У вас гарний настрій? Хочеться трохи “фана”? Тоді зателефонуйте близькій людині за допомогою вбудованого режиму програми «Дзвінки в 3D масках».

Інші функції месенджера ICQ

У 2018 році всі популярні месенджери дають можливість робити безкоштовні дзвінки, ділитися файлами в чатах та створювати групові бесіди.

У них можна відправляти:

  • Стікери, емоджі та смайли. Вони дозволять точніше висловити емоції та передати ваш настрій
  • Текстові та голосові повідомлення
  • Фото, відео, а також інші файли

Говорячи про відеодзвінки, варто розповісти про високу якість картинки. Спілкуючись із близькими чи друзями, ви не помітите сторонніх звуків чи артефактів на екрані. Для стабільно високої якості передачі звуку та зображення потрібно лише одне – швидкісний Інтернет.

Також у лайвчат можна залучати необмежену кількість людей — це зручно, якщо ви використовуєте «Аську» як робочий месенджер.

Додатково у додатку є цікава функція: групи та канали. Ви можете спілкуватися з людьми, які поділяють ваші інтереси та інтереси.

Реєстрація в додатку

Авторизація відбувається за допомогою мобільного номера. Завдяки цьому виключається необхідність реєстрації за допомогою логіну та пароля. Крім цього, встановивши програму, ви можете побачити, які з ваших контактів також використовують ICQ.

Команда розробників програми зробила правильний хід: взяти всім відоме ім’я, додати обов’язкові функції для сучасного месенджера і зробити їх зручними у використанні.
Можливо, саме Аська у її новій реінкарнації стане вашим основним каналом зв’язку з близькими та друзями. Встановлюйте її зараз!

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange