LinkedIn

LinkedIn – це місце, де можна швидко встановлювати професійні контакти. Інші соціальні мережі, як Facebook, призначені більше для розваг та дружнього спілкування. У той час як ЛінкедІн – інструмент для пошуку потрібних робочих контактів.Знаходьте ділові контакти, отримуйте пропозиції щодо співпраці від рекрутерів. Професійна ділова мережа, де можна знайти роботу, клієнтів чи співробітників.

Ви можете створити мережу професійних контактів, підтримувати з ними зв’язок і бути в курсі тенденцій вашої галузі. Часто сюди приходять пошук роботи мрії. Розмістивши докладне резюме, ви привертаєте увагу рекрутерів – фахівців в галузі найму. Вони щодня переглядають акаунти людей і надсилають пропозицію про співпрацю.

Але не плутайте LinkedIn із майданчиком для складання резюме. Тут ви розповідаєте світові про те, чого досягли в кар’єрі, де працювали, які навички маєте і чого прагнете.

Основні функції LinkedIn

  • Шукайте людей, компанії та контакти, які вам потрібні.
  • Підписуйтесь на їхні облікові записи, щоб отримувати повідомлення про вихід статей, новин та публікацій у групах.
  • Розповідайте іншим про себе – створіть професійний імідж та залучайте партнерів для спільної роботи.
  • «Лінк» ідеально підходить для В2В. Але якщо ви працюєте у В2С, це теж добрий канал для залучення трафіку.
  • Найцінніше в LinkedIn – можливість створювати портфоліо. Мережа самостійно розпитує вас про досвід та місця роботи.
  • Контент переважно про побудову особистого бренду, мотивацію, професійний розвиток, організацію робочого часу тощо.
  • Це хороший майданчик для найму. Для тих, хто працює у сфері HR, є преміум-аккаунт.

Для бізнесу, який працює з іншим бізнесом, це є перспективним майданчиком. Вона дозволяє створювати рекламні кампанії та дуже точно спрямовувати їх на певні аудиторії. На відміну від популярного Facebook, тут люди знаходяться лише з ділових та робочих питань. Як результат — коло їхніх інтересів визначено професійною сферою.

Тут зібралися дорослі люди, які чітко розуміють, що вони тут роблять – розвиваються професійно та шукають нові можливості для зростання.У ньому простий, але зручний інтерфейс це дозволяє швидко зробити те, що потрібно, не відволікаючись на сторонні елементи. Щоб завжди бути на зв’язку, встановлюйте мобільний додаток із Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange