Skype

Skype (Скайп) — це додаток, створений для аудіо та відеодзвінків. У ньому також можна переписуватись у чаті, але він більше заточений під голосове спілкування. Давайте познайомимо вас з його можливостями?
Після редизайну додаток став однаково виглядати на різних пристроях. Тепер дизайн став лаконічніший, сучасніший і приємніший.

Крім того, покращився основний параметр — якість зв’язку. Тепер звук чистий, начебто ваш співрозмовник знаходиться поряд із вами.

Написати повідомлення або зателефонувати можна безкоштовно — для роботи програми потрібний лише інтернет.

Скачати Скайп можна з офіційного джерела. Під цим текстом ми додали посилання для різних пристроїв та операційних систем. На сьогодні програма доступна для наступних платформ:

  • Android
  • iOS

Також є онлайн версія: нею можна користуватись, коли потрібно терміново зайти у свій аккаунт, але з чужого комп’ютера, де немає Скайпу.

Технічні можливості Skype

Голосові та відеодзвінки в HD-якості

Під час голосового або відеодзвінка ви не почуєте шуму чи тріску. Розробники програми покращили якість зв’язку, щоб ви могли ідеально чути співрозмовника.

Залишився лише один фактор якості зв’язку, на який не можуть вплинути розробники якість інтернет-з’єднання.

Запис дзвінків

Ви можете записувати дзвінки, щоб зберегти важливу розмову та послухати її пізніше. Рекомендуємо увімкнути функцію автоматичних субтитрів, щоб читати з екрана слова, що вимовляються вашим співрозмовником.

Миттєві відповіді

Встановити Скайп можна не лише для дзвінків. Ви також можете переписуватись у чаті та швидко реагувати на будь-які повідомлення. Використовуйте знак @, щоб виділити ім’я людини та привернути увагу до повідомлення.

Можна використовувати кумедні реакції. Це спеціальні емодзі, якими ви можете позначити SMS від співрозмовника.

Демонстрація екрану

Разом працюєте над проектом? Використовуйте демонстрацію екрана, щоб показати людині свій робочий стіл. Робити це можна безпосередньо під час розмови — це зручно, тому що ви можете спільно працювати над одним документом.

Захист розмов

Ваші розмови захищені за допомогою шифрування між абонентами. Це означає, що сторонні особи не можуть перехопити ваш дзвінок та прослухати його.

Синхронізація

Бажаєте завантажити Скайп на мобільний та ПК? Немає проблем! Програма працює на різних платформах. Можна встановити його на смартфон, планшет чи ноутбук. Ось повний список підтримуваних пристроїв:

  • Смартфон
  • Планшет
  • Комп’ютер
  • Xbox
  • Alexa

Робота зі Skype

Можна проводити аудіо та відеоконференції. Одночасно у них може брати участь до 50 осіб. Для тих, хто працює в цій програмі, є низка корисних функцій:

  • Пошук файлів — Натисніть галерею, щоб знайти потрібний файл. Це можуть бути фотографії, файли та посилання.
  • Редагування та видалення СМС – надіслані повідомлення можна виправити або видалити, якщо ви написали щось не так.

Завантажити Скайп можна безкоштовно на будь-який пристрій з офіційного джерела. Для цього виберіть потрібне посилання під цим текстом та перейдіть по ньому.

Завантажити Skype з офіційного джерела Play Market чи App Store можна прямо зараз!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange