Viber

Viber — це додаток для безкоштовного обміну повідомленнями, голосових та відеодзвінків. Встановити його можна на смартфон, планшет чи комп’ютер. Працює на різних операційних системах: для телефону Android та iOS, для комп’ютера та ноутбука операційна система Windows, MacOS та Linux.
У месенджері можна надіслати текстове повідомлення, зателефонувати або поспілкуватися через відео. Також тут є можливість надсилати файли: фотографії, відео, документи.

Основна перевага – безкоштовні дзвінки по всьому світу. Це те, для чого спочатку було створено програму. Також ці дзвінки безпечні: з’єднання шифрується, тому можете бути спокійними – вашу розмову ніхто не підслухає.

Завантажити Вайбер можна на цій сторінці. Ми додали посилання на різні версії додатку для різних операційних систем.

Чому варто користуватись Viber?

Безкоштовні аудіо та відеодзвінки

Під час розмови звук транслюється у HD-якості. Це означає, що ви чутимете голос свого співрозмовника так чітко, ніби він стоїть поряд з вами.

Висока якість також у картинки, яка транслюється під час відеодзвінка. Головне, щоб у вас було стабільне з’єднання з Інтернетом.

Групові чати

Створюйте бесіди на кілька десятків людей. Спілкуйтеся з рідними, друзями та колегами у будь-якому місці, де є інтернет.

Ви можете відповісти на певне повідомлення, а також відзначити сподобалося.

Рекомендуємо встановити Вайбер для групового спілкування, оскільки це значно полегшує комунікацію з великими групами людей.

Стікери, емодзі та GIF-анімації

У листуванні складно висловити емоції. Потрібно або використовувати голосове повідомлення, або стікери та емодзи. У додатку є десятки тисяч стікерів на будь-який смак – вибирайте сподобалися та використовуйте їх у листуванні.

Голосові та відеоповідомлення

Незручно набирати текст на ходу? Запишіть голосове повідомлення – це зручно, якщо потрібно терміново відповісти співрозмовнику. Також це добрий варіант для емоційного спілкування, коли потрібно донести якісь емоції до співрозмовника.

Безпечне спілкування

Більше вам не потрібно вибирати теми розмови, які можна обговорювати в месенджері. Розробники запевняють, що Ваші повідомлення ніхто не читає.

У вайбер включено наскрізне шифрування за замовчуванням. Захист працює відразу, як тільки ви встановили програму – не потрібно заходити навіть у налаштування. Крім вас та вашого співрозмовника ніхто не дізнається, про що ви спілкуєтеся у чаті.

І це ще не все:

  • Після доставки адресату повідомлення видаляється з серверів Viber.
  • Повідомлення шифруються на вашому пристрої і розшифровуються у співрозмовника після отримання повідомлення. Працює це у зворотному порядку.
  • Якщо пристрій тимчасово недоступний, зашифроване повідомлення зберігається на сервері Viber, доки ваш співрозмовник не зайде в чат.

Робота на різних платформах

Ви можете завантажити Вайбер на смартфон, комп’ютер чи планшет. Підтримуються різні операційні системи. Завдяки цьому чати синхронізуються в режимі реального часу.
Щоб завантажити додаток Viber з Play Market або App Store для пристрою, виберіть відповідне посилання нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange