Viber для Windows

Viber для Windows – це версія мессенджера, яка встановлюється на комп’ютери та ноутбуки з цією операційною системою. Для встановлення програми використовується клієнт, який потрібно завантажувати окремо.

У програмі можна безкоштовно спілкуватися за допомогою текстових повідомлень, відео та голосових дзвінків. Є функція синхронізації: чати та контакти з мобільного пристрою доступні і на ПК.

Щоб додати людину до чатів, додайте номер мобільного телефону до контактів. Програма відразу ж інтегрує його контакт, і ви зможете написати або зателефонувати цій людині.

Встановлення Viber

Завантажити Viber для Windows із офіційного джерела можна за посиланням під цим текстом. Перейдіть до неї, щоб завантажити інсталяційний файл на комп’ютер. Після цього запустіть його, щоб розпочати встановлення.

Натисніть двічі лівою кнопкою миші, щоб запустити програму. Пройдіть авторизацію: введіть свій номер телефону, на який зареєстровано ваш обліковий запис. Відразу після цього ви потрапляєте на головний екран, де знаходяться чати.

Більшість екрана займає робоча частина чату. Тут ви спілкуєтеся із співрозмовником: пишіть повідомлення, відправляєте файли або переглядаєте галерею із загальними документами.

Переваги

Синхронізація

Встановити Вайбер для Віндовса потрібно для того, щоб вам було зручніше працювати і спілкуватися. Наприклад, ваш телефон лежить в іншому приміщенні, а ви сидите за комп’ютером.

Завдяки синхронізації чати одночасно доступні на різних пристроях. Якщо на смартфон надходить повідомлення, ви одразу можете відповісти на нього прямо з ПК або ноутбука. Це зручно, тому що вам навіть не потрібно вставати через комп’ютер.

Безкоштовні дзвінки

Ви можете дзвонити людям у будь-яку точку світу, при цьому якість звуку завжди буде HD. Це означає, що вашій розмові не заважатиме сторонні звуки та шуми.

Можна зробити звичайний голосовий дзвінок, а можна зв’язатися з людиною з відеозв’язку. Це зручно, якщо ви спілкуєтеся з близькими людьми, які далеко від вас.

Файли та стікери

Прямо в чаті ви можете надіслати будь-який файл співрозмовнику. Для цього натисніть значок «+» у нижньому лівому куті робочої області.

Тут є кнопки для вибору GIF-анімованих картинок, стікерів і кнопки запису голосового повідомлення.

Зручність

Завантажити Вайбер для Windows потрібно для того, щоб вам було зручніше працювати або проводити дозвілля за комп’ютером.

У цій програмі є всі функції, як і в основній мобільній версії. Наприклад, зайшовши до будь-якого чату, зверху ви побачите кнопки:

  • Додавання нового учасника
  • Голосового виклику
  • Відеодзвінка
  • Інформація: тут є всі посилання та медіафайли, якими ви ділилися з цим контактом

Версія для комп’ютера буквально полегшує використання мессенджера: всі функції знаходяться під рукою, і при цьому немає нічого зайвого. Та й набирати текст зручніше на звичайній клавіатурі, ніж на сенсорному екрані.
Завантажити Вайбер для Віндовса можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити файл і встановити програму на ваш комп’ютер або ноутбук.

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange