Viber для Linux

Viber для Linux – це програмний клієнт відомого месенджера для спілкування, яка встановлюється лише на різні версії цієї операційної системи.
У ній немає відмінностей від інших версій програми для комп’ютерів та ноутбуків. Ви також можете користуватися безкоштовними, а головне безпечними дзвінками по всьому світу.

Де б ви не знаходилися, завжди можна продовжити спілкування: за допомогою текстових або голосових повідомлень, аудіо- та відеодзвінків.

Можна поговорити віч-на-віч з потрібною людиною, створювати великі групи для спілкування, висловлювати думки за допомогою стікерів, і записувати короткі відеоповідомлення.

Щоб скачати Viber для Linux, перейдіть за посиланням нижче. Там можна вибрати потрібну версію Лінукс, завантажити клієнт на ПК та встановити його.

Встановлення Вайбер на Лінукс

На даний момент додаток доступний для таких версій операційної системи:

  • Linux Ubuntu
  • Linux Fedora

Програма синхронізується зі смартфоном – всі контакти та чат доступні у версії для комп’ютера.

Після встановлення потрібно активувати програму. Для цього вам потрібний обліковий запис, що діє, на смартфоні. Якщо її у вас немає, потрібно створити. Вам знадобиться номер мобільного телефону та мобільний пристрій під рукою: смартфон або планшет.

Якщо у вас вже є обліковий запис, просто потрібно встановити Вайбер на Лінукс і почати ним користуватися.Переваги спілкування на комп’ютері

Використовуючи всі функції програми, ви виводите спілкування на новий рівень. Це швидко, зручно та безпечно.

Будьте на зв’язку

Якщо ви працюєте за ПК, буде зручно, якщо ви зможете відповідати на повідомлення прямо тут. Не потрібно йти в іншу кімнату, щоб знайти смартфон, на який надійшло повідомлення. Повідомлення приходять прямо на робочий стіл, і ви одразу можете приховати його або відповісти.

Надсилайте будь-які документи

Діліться фотографіями, відеороликами, картинками та будь-якими видами документів. Це зручно для робочого листування: всі файли зберігаються у спільній галереї вашого чату. У будь-який момент ви або ваш співрозмовник можете завантажити потрібний документ, не відволікаючи один одного від справ.

Спілкуйтеся віч-на-віч

Завантажити Viber на Лінукс потрібно для того, щоб робити відеодзвінки. Програма забезпечує HD-звук під час дзвінків, тому ви будете чітко чути свого співрозмовника.

Використовуйте стікери

Іноді немає можливості спілкуватися голосом, і залишається лише текстове листування. Але хіба це привід не згадувати про емоції? Доносьте ваші думки так, як вам зручно – використовуйте стікери та GIF-анімації.

Вони класні, спробуйте.

Сказали чи написали зайвого?

Видаліть повідомлення. Для цього натисніть правою кнопкою миші на повідомлення, а потім на останню, червону кнопку. Там буде написано: «Видалити для мене та адресата». Натискайте на неї, щоб видалити СМС у двосторонньому порядку.

Синхронізація

Можна одночасно використовувати смартфон та комп’ютер: дзвінки та чати синхронізуються в реальному часі.
Завантажити Viber для Linux можна безкоштовно за посиланням нижче. Це офіційний сайт програми. Тут можна завантажити потрібну версію програми безкоштовно.

Устанавливайте Вайбер для любой платформы:

Secured By miniOrange