Viber для Android

Viber для Android – це версія месенджера, розроблена спеціально для цієї операційної системи. Ви можете надіслати текстове або голосове повідомлення, зателефонувати іншому контакту, надіслати документ або будь-який мультимедійний файл.
Перевага цієї програми – безкоштовні дзвінки та повідомлення по всьому світу. Потрібно лише щоб ваш смартфон або планшет було підключено до Інтернету. Крім цього, вони безпечні – ви можете не турбуватися за збереження особистих даних.

Але повідомлення це лише початок. Хоча саме ними користується основна частина користувачів, це лише одна функція. Ми ж розповімо про причини, які допоможуть вам полюбити цю програму ще сильніше.

Як користуватися додатком Вайбер на Андроїд?

Завантажити Viber для Android можна безкоштовно. Після швидкого встановлення за кілька секунд, ви можете починати спілкуватися з контактами.

Зайдіть у програму. Вам потрібно ввести номер, на який ви хочете завести акаунт. Якщо вона вже у вас є, все одно вводьте свій номер — це потрібно для авторизації. Після цього на телефон надійде виклик: прийміть його, і система автоматично введе код авторизації.

Відразу після цього ви потрапляєте на головний екран, де знаходяться усі ваші чати. Якщо це новий обліковий запис, вам буде запропоновано створити перший чат з одним із ваших контактів.

Ми рекомендуємо встановити Вайбер на Android, щоб почати користуватися такими функціями.

Переваги Viber для Android, про які мало хто знає

Аудіо та відеодзвінки

Це — можливість поговорити з близькою людиною віч-на-віч. Нехай ви знаходитесь на відстані один від одного, але це краще, ніж просто переписуватись у чаті. Завдяки високій якості звуку вам виразно чути голос людини. Він так близько, наскільки це можливо. Відчуйте це.

Групові чати

Спілкуйтеся з друзями та колегами в одному місці. Створіть груповий чат та запрошуйте до нього учасників. Відзначайте повідомлення, які сподобалися, щоб привернути увагу співрозмовника.

Додайте нових людей та залишайтеся на зв’язку!

Висловлюйте емоції

За допомогою прикольних анімованих наклейок. Їх тут кілька тисяч — знайдіть ті, які Вам подобаються.

Важко висловити думку? Доповніть її GIF-картинкою, яка підкреслить ваші думки.

Голосові повідомлення

Завантажити Вайбер для Андроїд можна, щоб швидко надсилати голосові повідомлення. Це зручно, коли ви йдете вулицею або у вас просто зайняті руки. Спробуйте це швидше, ніж набирати текст руками.

Синхронізація

Програма працює на різних пристроях, тому всі дані синхронізуються між ними. Історія дзвінків та повідомлень оновлюється в режимі реального часу. Це зручна функція, тому що ви можете писати повідомлення на одному пристрої і воно автоматично з’являється на іншому.

Спільноти

Крім групових чатів можна створювати спільноти та ділитися інформацією з її учасниками. Керуйте спілкуванням необмежену кількість користувачів в одному місці.
Завантажити Viber для Android з офіційного сайту можна за посиланням нижче.

Устанавливайте Вайбер для любой платформы:

ios iphone ipadwindowsmacoslinux

Secured By miniOrange