AccuWeather

AccuWeather є одним з найпопулярніших трекерів, які відстежують погоду там, де ви знаходитесь. Сьогодні такий додаток – обов’язково для встановлення на мобільний пристрій, оскільки він оперативно повідомить вас про те, якщо погода збирається змінюватися в найближчий годинник.
Додаток працює окремо, проте в деяких мобільних оболонках, наприклад, у MIUI від компанії Xiaomi, вбудовано прямо в систему. Якщо ж у вас телефон іншої марки, AccuWeather можна встановити окремо.

Незалежно від того, де ви перебуваєте, трекер показує актуальний прогноз погоди. І це зручно, незалежно від того, чим ви займаєтеся зараз. Можливо, вам доведеться вийти в магазин, а там дощ. Якщо він застане зненацька, буде не дуже приємно, погодьтеся.

Якщо ви знаходитесь на певній відстані від будинку, то це подвійно актуально.

Корисні функції додатку AccuWeather

  • Показує точну погоду прямо зараз: температуру, попереджає про майбутній дощ, снігопад або зміну атмосферного тиску. Можна отримати точний прогноз на найближчі дві години. На великі часові рамки похибка збільшується.
  • Досить точно вказує на грози, що наближаються. Це зручно, якщо вам потрібно виходити з дому, і ви не знаєте, чи брати з собою парасольку.
  • У холодну пору року температура фактична, і температура, яка відчувається тілом, відрізняється. За фактом вам здається, що на вулиці холодніше, ніж є насправді. Програма вкаже температуру, яку ви відчуватимете. Це зручно, тому що ви можете одягнутись, щоб було комфортно.
  • Повідомлення про зміну погоди та її поточний стан ви побачите прямо на екрані смартфона або планшета.

Користуватися мобільним додатком можна безкоштовно, щоб оновити або завантажити AccuWeather з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange