Viber для iOS

Viber для iOS – це версія відомого на весь світ месенджера, яка працює на смартфонах iPnone та планшетах iPad. Ви можете безкоштовно спілкуватися з іншими користувачами, які мають обліковий запис у програмі. А саме — надсилати текстові, голосові та відеоповідомлення.
Також тут можна здійснювати безкоштовні дзвінки по всьому світу, маючи на руках мобільний пристрій, що підключений до інтернету. Це основні функції програми, які використовуються щодня.

Але є ще ряд функцій, які не такі відомі користувачам. Ми розповімо про них детальніше, щоб ви могли використовувати їх щодня.

Завантажити Viber для iOS можна безкоштовно із офіційного джерела. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб встановити його на ваш пристрій.

Зайдіть у додаток та пройдіть авторизацію. На головному екрані з’явиться існуючий чат, якщо у вас вже є обліковий запис. Якщо ж ви новий користувач, то вам буде запропоновано почати чат з будь-яким з ваших контактів.

Функції Viber для iOS, якими варто користуватися щодня

Дзвінки

Насамперед — це аудіо- та відеодзвінки. Програма має свій алгоритм обробки звуку, який гарантує гарну якість звуку. Ви можете зателефонувати будь-якій людині та перевірити цей факт.

Під час дзвінка буде чути лише голос вашого співрозмовника – немає сторонніх шумів, трісків та інших перешкод. Це класно, тому що вам не потрібно перепитувати людину кілька разів.

Встановити Viber для iOS на iPhone потрібно, щоб завжди бути на зв’язку з рідними та колегами. Якщо ви не хочете, щоб було видно ваш статус “В мережі”, його можна приховати.

Створіть свою спільноту у Вайбер

Це новий формат групових чатів у Вайбері. Ви можете зібрати необмежену кількість учасників, щоб використовувати функції для керування та адміністрування групи. Ідеально підходить для робочої групи або сімейного спілкування з далекими родичами.

Додатки для чатів

Прямо в чаті можна шукати музику та відправляти її співрозмовнику. Це класна функція для дружніх, неформальних бесід.

Також ви можете знайти готель, заходи, ресторани та багато іншого, не виходячи з програми. Просто скористайтеся функцією пошуку, щоб швидше знаходити потрібну інформацію в інтернеті.

Безпека

Вайбер піклується про безпеку вашого Афона та Айпада. Не потрібно вибирати теми для спілкування – спілкуйтеся про все у світі.

При надсиланні повідомлення шифруються. Їх неможливо прочитати усім шляхом: від відправника до одержувача. Навіть сама програма не може прочитати ваші повідомлення. Справа в тому, що ключі шифрування зберігаються на пристроях користувача, що захищає повідомлення.

Видалення повідомлень

Деякі слова хочеться взяти назад. Встигніть це зробити, доки співрозмовник не прочитав їх. Повідомлення можна видалити буквально у два кліки: натисніть на повідомлення та виберіть «Видалити». Підтвердіть дію, і не турбуйтеся про те, що сказали зайвому.
Завантажити Вайбер для Айфона та Айпада можна за посиланням нижче. Це офіційне джерело, з якого і потрібно завантажувати додаток.


Залишайтеся на зв’язку разом з Viber

Androidwindowsmacoslinux

Secured By miniOrange