Viber для Mac

Viber для Mac – це спеціальна версія месенджера, яка призначена для встановлення на ПК та ноутбуки з операційною системою macOS. Вона відрізняється від мобільної версії тим, що інтерфейс адаптований до великого екрана.
Основні функції збережені, тому версії для ПК можна користуватися повноцінно. Ви можете написати повідомлення, зателефонувати колезі або зробити відеодзвінок та поговорити з близькою людиною.

Ваші чати та контакти доступні як на мобільному пристрої, так і на Макбуку. У програмі є функція синхронізації, яка постійно оновлює інформацію про ваші чати.

Завантажити Viber для Mac потрібно для зручнішого спілкування. Щоб не відволікатися на кожне повідомлення телефону, можна відповідати на них прямо за ноутбуком. Це зручніше, ніж підніматися з-за столу, щоб узяти в руки телефон та відповісти на повідомлення.

Як встановити Viber для Mac?

Алгоритм простий:

  1. Перейдіть за посиланням під цим текстом. Ви потрапите на офіційний сайт програми.
  2. Виберіть версію macOS та натисніть на неї.
  3. Почнеться завантаження програми на ноутбук.
  4. Запустіть клієнт і дочекайтеся кінця установки.
  5. Відкрийте програму та пройдіть авторизацію за допомогою номера мобільного телефону.

Все готово – всі чати доступні в одному місці на ПК.

Завантажити Вайбер для Mac можна безкоштовно, тому не втрачайте шанс використовувати цю програму.

Чому зручніше спілкуватися з людьми на ПК?

Якщо ви часто сидите за комп’ютером, вам буде зручніше відповідати на повідомлення та приймати дзвінки.

  • Набирати текст зручніше на звичайній настільній клавіатурі. Це швидше ніж набір тексту на сенсорному екрані.
  • Приймати дзвінки та спілкуватися голосом також зручніше за ноутбуком. Принаймні через те, що у вас вільні дві руки — не потрібно тримати смартфон рукою. Паралельно можна займатися іншими справами.
  • Усі функції під рукою на великому екрані. Буквально в два кліки можна зателефонувати другу, знайти потрібний файл із листування або змінити фотографію облікового запису.

Телефонуйте в будь-яку точку світу

Встановити Вайбер на MacOS потрібно для того, щоб безкоштовно спілкуватися з людьми в будь-якій точці світу. Ви можете просто зателефонувати, як через мобільний зв’язок, або ж поспілкуватися з людиною віч-на-віч.

Так як у ноутбука є камера, ви можете дзвонити своїм близьким через відеозв’язок. Звичайно, це не замінить вам живого спілкування. Але це все одно краще, ніж просто переписуватись у чаті.

Розробники постійно покращують якість зв’язку. Тепер ви чуєте свого співрозмовника у HD-якості: без перешкод, трісків та шумів.

Обмін мультимедійними файлами

До чату можна додати будь-який вид документа. Це зручно, оскільки людина може завантажити його прямо з листування, не переходячи за посиланнями зовнішні ресурси.

Функція ідеальна для спільної роботи, коли з колегою часто обмінюєтеся файлами. Усі надіслані документи зберігаються в історії чату. Зайдіть до галереї, щоб завантажити потрібний файл у будь-який момент.
Безкоштовно завантажити Viber для Mac з офіційного джерела можна за посиланням нижче.

Залишайтеся на зв’язку разом з Viber

Secured By miniOrange