Приват24 Бізнес

Приват24 Бізнес – це мобільний додаток від однойменного інтернет-банкінгу для підприємців та юридичних осіб. З його допомогою можна керувати рахунками онлайн, з мобільного пристрою: планшета чи смартфона. Працює додаток як на iOS, так і Android
Ви можете проводити основні фінансові операції у будь-якій точці світу, де є інтернет. Це зручно, тому що ви завжди зможете вирішити фінансове питання вашого бізнесу: сплатити за послуги підрядника, перевести гроші в податкову службу, відкрити депозит і т.д.

Основні функції Приват24 Бізнес

 • Перегляд виписок по рахунку.
 • Створення шаблонів платежів. Зручно, якщо ви тримаєте на корпоративному рахунку гроші для сплати податків чи щомісячних абонентських платежів.
 • Підготовка платежів; створення гарантованих платежів.
 • Можливість створення заявки на відкриття депозиту або кредитної лінії.

Рекомендуємо скачати Приват24 Бізнес всім підприємцям та керівникам юридичних осіб, у яких відкрито банківський рахунок у ПриватБанку.

Контролюйте рахунки та платежі

Навіть коли ви перебуваєте за кордоном. Важлива перевага – економія часу. Щоб провести більшість фінансових операцій чи отримати консультацію, вам не потрібно відвідувати відділення банку.

Переваги Приват24 Бізнес

Користувачі називають такі моменти:

 • Зручність використання
 • Захищеність
 • Поширеність продукту серед українців

Це означає, що ви можете оплачувати послуги інших компаній на їхній розрахунковий рахунок зі свого додатка. Це зручно, тому що не потрібно навіть виходити з дому, щоб створити платіж.

Ви можете:

 • Розраховуватись з постачальниками
 • Виплачувати заробітну плату своїм співробітникам
 • Платити податки
 • Робити перекази на карту фізособи (на вашу власну картку, наприклад)

Як авторизуватись у додатку?

Установити Приват24 Бізнес можна безкоштовно. Щоб почати користуватися додатком, вам потрібно пройти просту реєстрацію, придумати PIN-код для входу, щоб не вводити кожен раз повністю пароль від Приват24 для бізнесу. Якщо Ви вже реєструвалися через сайт, просто введіть раніше зареєстрований логін і пароль.

Управління фінансами на смартфоні

Стоїте у пробці? У вас є час, щоб зайнятися справами бізнесу. У будь-якому місці, де є доступ до інтернету, ви можете проводити потрібні операції з вашим банківським рахунком.

Можна контролювати курси валют та фінанси вашого підприємства.

У сервісі доступна цілодобова підтримка. Тому, щойно виникне питання, не соромтеся до них звертатися за допомогою.
Завантажити Приват24 Бізнес можна з офіційного джерела Play Market або App Store, посилання нижче. Натисніть на посилання, а коли здійсниться перехід – клацніть на клавішу «Встановити». Застосунок буде завантажений на ваш пристрій та автоматично встановиться.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange